Mobil Sohbet Siteleri

Aşka Değecek Duygular

Aşka Değecek Duygular her zaman yürekte birleşir. Lal eder insanın konuşan dilini. Öyle çok sevmek gelir ki yürekten, aklın gittiği anlardır bunlar. Dil söyleyince, gözler susarmış. Göz konuşunca da dil sessiz. Bakın ne diyor aşık:

” Ben bunca yükün ve o yükün ağırlığının altında, zorlukların arasında gülümseyebiliyorsam sebebi sensin. Umudum, hayalim, canımı yoluna koyduğum tek insansın. Elimi öyle bir tuttun ki, sanki hiç bir hoyrat rüzgar yıkamayacak kadar güçlü hissettim kendimi. Çünkü yanımda sen varsın. Eline baktım sonra ve o küçük avucunda koca bir hayat buldum. Senin ellerinde buldum her şeyi. Güveni, sevgiyi, aşkı ve mutlu olmayı. Canında çok sevmeyi öğrettin bana, bir insan için kendimden bile vazgeçmeyi.

Sen böyle ansızın gidince, bir uçurumun kenarında kendimi yalnız kalmış gibi hissediyorum. Korkuyorum, kalbim acıyor. Gel hadi, sen ben ol. Ben de sen. Sonra biz olalım. Tek bir gün bile sevginden şüphe duymadım. İlk tanıştığımız gün bile adımı her andığında kalbime dokunuyordun. Öyle hissedebiliyordum ki seni.

Aşka Değecek Duygular

” Canım, ömrüm ve nefesim sana feda olsun. Hayatta ne kadar zorluklar olursa olsun, elimi bırakma ne olur. Ve gözlerini gözlerime hapset. Bizi hiç bir hoyrat rüzgar yıkamasın. Düşeceksek beraber düşelim, kalkacağımız o güzel yerden… Bunlar hep Aşka Değecek Duygular..

Keşke hep yanında olsam, beraber hayatımızı sürdürsek, biz olsak doya doya. Sana hem ömrümü hem de canımı bile seve seve vermeye hazırım. Ama ne olur yanımda ol.Hepsi geçecek, her şey düzelecek. Eminim buna. Senin sevgine de eminim, bize de eminim.

Çok değer verdiklerimi kaybetmek belki de bir kader ama sen benim kaderim olma, sen benim alın yazım ol. Kaybettiklerim değil, kazandıklarım ol. Kolay sevmedim, kolay da vazgeçmem bunu bil. Sabrederim son zerreme kadar ve asla yenilmem. Bir insanı kaybettikten sonrası için o acının tarifi olamaz. Zorlukları verdiği acı nedir ki, kaybettiklerinin acısının yanında.

Yıllar sonra ilk kez hayal kurdum. Ve lütfen bu hayallerim son bulmasın. Umudumu elimden almalarına izin verme. Bazen canım yanıyor, kalbim acıyor. Seni kaybetmek korkusu ile yüzleşecek kadar cesaretli değilim. Biliyorum ki kalplerimiz yan yana ve sen hep benim yüreğimin içinde yerleşmiş durumdasın. Sadece göz rengim değil, gözümün kendisi de kara. Seni seviyorum..! ”

Aşka Değecek Duygular

Yazar : SubaT

17.01.2020

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: