Mobil Sohbet Siteleri

Aşkta Yaşanacak Çok Şey Var

Aşkta Yaşanacak Çok Şey Var biliyorum. Hasretin, özlemin, acının bir arada yaşandığı bir aşk ne kadar olgunlaştırırsa işte o kadar olgunlaşabiliyoruz. Aşkın ders verdiği, ortaya attığı hayatta zorluklar çektirdiği ve yalnızlaştırdığı ortamlarda yaşam mücadelesi veriyoruz adeta. Kimileri yalnızlığa dem vurarak aşkı yaşar. Kimileri serbestçe dalar aşkın en derinine. O hayattan zevk alır sanki, doyumsuzca..

Sevişmek de vardır aşkın içinde. Kimileri için bu çok ters olsa da. Yalın ve sade aşk tercihi de bazılarına  daha kolay gelir. Seni seviyorum diyerek başlayan aşkın, seni istiyorum diye devam etmesi ve sevişerek sonuçlanması da çok manidar gelir. Bir koku, bir tat, bir saç teli bile aşkın bitmesine yeter de artar bile bazen. Yaşanacak çok şey varken, aşkı bitirmek yaralar insanı. Hem de derinden adeta, parçalarcasına..

Bir türkünün mısraları gibiydi gözlerin derken, içinden çıkılmaz bir destansı aşk yaşanacağını kaç insan tahmin edebilir ki? Yorulmadan aşka hizmet eden insanlar, aşkın en güzel anlarını hak ederler. Sevmek, sevilmek ve sevmeye devam etmek de bu aşkın en güzel şekilde devam etmesini sağlar. İhanetlere yaklaşarak bir başkasını sevmeye çalışmak, kaçamaklar yapmak veya biraz mola vermek ise aşkın en soğuk ve olumsuz hale gelmesini sağlayan inanılmaz faktörlerdir.

çok şey var

Aşkta Yaşanacak Çok Şey Var

Var mı, elbette var. Aşk bu işte, Hikaye değil, masal değil. Bir anı hiç değil. Bu tam bir yaşanılası destan. Umutların büyütüldüğü bir gelecek arzusu. Bir efsane detay sanki hayatın en uzak köşesinde. Birikimlerin en büyüğü. Aşk bu, hemde ne aşk..

Bir yalnızlık sendromu gibi çöreklenmişti sanki her yana. Gelişinin verdiği rahatlığa rağmen, aşk illaki olmalıydı hayatta. Tüm yaşanacak tecrübelerin ışığında bir öykü bu.

Tüm sevdaların zorluklarına göğüs geren bir insan, aşkı yaşamadan durabilir mi? Şu sonuca bakarsak, dilin kemiği yok dedikçe satırlar dökülüyor aşığın yüzüne çala çala. Yana yıkıla sevdalardan çıkıp, bir düzlükte kalır mı insan? Susuzca hem de şuursuzca.. Susunca dil, konuşsaydı o gözler.. Susar mıydı ki aşık.. Asla.. Aşkta yaşanacak çok şey var öyle değil mi?

Yazar : SubaT

19.01.2020

Sevgili Satırlarım

Yorumlar (3 Yorum)

    herkesi bekliyoruz sitemize https://Www.SebebiyaT.NET

    Aşk işte, neresinden bakarsan bak. Tam bir karmaşa.

    Aşk sevilen için efsane bir duygu. Seven ama sevilmeyen için ise cehennem hayatı. Mantığın bırak artık sevmiyor seni bırak der. Kalbin çaresiz, kırgın, mahsun olmasına rağmen vazgeçmez sevmekten. Aşk böyle bir şey işte severek öldürüyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: