Mobil Sohbet Siteleri

Avaz Avaz Suskunluk

Avaz Avaz Suskunluk

Ses kesilir, Avaz Avaz Suskunluk başlar bende. Sürekli bir gri rengi yaşıyorum hayatımda. Ne tam siyahı gördüm ne de tam beyazı. Karaladığım satırlarda aradım belki de mutluluğu. Gözüm de yoktur artık sözüm de. Yalandan sevemedim, Yaralarım bir türlü geçmek bilmedi, bilemedi..

İlginçtir ki, her ŞubaT olduğunda bir sessizlik kaplar içimi. Tüm Ağustos’lar gitsin geri istiyorum, gelmeden hem de. Yaz gelmiş neyime, kan damlar yüreğime derken bile ben hep suskunluk yaşadım yüreğimin çağlayan seslerinde.

Zıkkım ettiğin hayatı da buladım şimdi kan dolu satırlarla birlikte. Hiç bir anı biriktirmedim içimde senden yana. Neye yarar ki bu saatten sonra sen gelsen, hadi desen, seninim desen, sendeyim desen, biz olalım artık desen.. Bir anlamı var mı ki?

Avaz avaz

Çok da üzülmüyorum senden gelenlere artık. Ölüm zaten yok mu kaderimizde?

Ha sen gitmişsin, ha umutlarımız bitmiş, ha bu hayatı senden ayrı yaşamışım çok da önemli değil.

Aynı memlekette aynı havayı solusak bile ruhumun en azap çeken anlarında yanımda olmayışının sırrını asla bilmedim, bilemeyeceğim de.. Bu sende kalsın artık, tüm ayrıntısıyla hem de. Tüm yıkıntılarıyla seni yıkar belki.

sebebiyat

Biz bu şarkıyı daha evvel de senden dinledik, ikimize bestelediğin bu kaçıncı anonim şarkıydı söyler misin? Ben unuttum artık sayısını. Her mısrası bizden yana ezgilere gebe olan bu tarz şarkıları ben milyon kez dinlemiştim de senden yana bir türlü ezberime alamamıştım..

Avaz Avaz Suskunluk oluyorsun içimde. Mutsuzluk ne demek bilir misin sen? Hatıralarınla avunduğum  bu güzel hayatımın içine ettiğin günden beri sana lanetimi söyledim, suskunluğumla hem de.

Bir şarkı olup çıkma içimden hiç dediğimde bile senden bir ışık var mıydı bana? Hiç görmedim. Bana soranlara bile kızdığım, adını bile duymak istemediğim insanların yaklaşımları bile beni senden yana itiyordu artık.

suskunluk

Ölüm kokuyorsun artık, yaydığın bu koku bir parfümün iğrenç kokusu olamaz. Direncimi yitirmişken sen aşkın anlamını öğrendim dediğinde bile gözlerimden kanlı yaşlar akıttığın için davacı olduğum mahkemenin baş hakimi bile yine sendin. Ben yavaş yavaş ölürken avaz avaz suskunluk oluyorum artık.

Sen ruhunun ve bedeninin içini boşaltmaya devam et avaz avaz.. Susmadan hem de.!

Yazar : SubaT

30.01.2020

 

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: