Mobil Sohbet Siteleri

Ben Senden Önce Ölmek İsterim

Ben Senden Önce Ölmek İsterim isimli şiirin sahibi Nazım Hikmet Ran ‘dır. Sizler için platformumuzda paylaşmak istedik. Prensibimiz Seviyeli Sohbet olarak olarak açmış olduğumuz platformumuzda het rürlü katagoriye ve kitleye hitap etmek istemekteyiz. Reel yaşantilarının bizlere verdiği sıkıntılardan uzaklaşmak için bir farkındalık aramaktayız ve yeni kişiler ile tanışmak isteyip dertleşmek isteriz.

Sohbet Siteleri arasında din dil ırk ayırtmaksızın kaliteli bir ortamda sizleride görmek isteriz. Türkiyenin her yanından hatta dünyanın farklı ülkelerinden bizlere katılan gurbetçi dostlarımızla birlikte oluşturduğumuz bu platformumuza katıldıktan sonra samimi sohbetin tadını çıkarmaktadılar. Kısa sürede platformumuza alışarak aile fertlerimiz arasına katılmışlardır.

Mobil Sohbet denildiğinde geçmiş yıllarda imkansız gibi görünmekteydi. Fakat artık platformumuzda artık her uygulama ücretsizdir. Hatta ki platformumuza katılmak için google tarayıcınızdan Sebebiyat.net yazarak direk katılmanızı mümkün hale getirdik. Tıpkı bilgisayar kullancısı gibi rahatlıkla ve ücretsiz bağlanabilirsiniz.

7/24 radyomuz aktif olmakla birlikte bir birinden kaliteli dj arkadaşlarımızı bünyemizde bulundurmaktayız. Sevdiklerinize ve dostlarınıza şarkılar türküler armağan edebilirsiniz. Dilerseniz djlerimizin canlı yayın konuğu olabilirsiniz. Sohbet Ederken müzik dinleyebilir müzik dinlerken neşenize neşe katabilirsiniz. Oyun, kelime, yarışma ve Oxm gibi ücretsiz oyun odalarımızdan faydalanarak genel kültürünüzü geliştirebilirsiniz.

İslam odalarımızda dini Sohbelerinizi yaparak dini bilgilerinizi geliştirebilirsiniz. Kısaca bilgilendirme yaptıktan sonra artık şiirimizi yazabiliriz. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

                       Ben Senden Önce Ölmek İsterim

Ben
senden önce ölmek isterim.
Gidenin arkasından gelen
gideni bulacak mı zannediyorsun?
Ben zannetmiyorum bunu.
İyisi mi, beni yaktırırsın,
odanda ocağın üstüne korsun
içinde bir kavanozun.
Kavanoz camdan olsun,
şeffaf, beyaz camdan olsun
ki içinde beni görebilesin…
Fedakârlığımı anlıyorsun:
vazgeçtim toprak olmaktan,
vazgeçtim çiçek olmaktan
senin yanında kalabilme

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: