Mobil Sohbet Siteleri

Beşiktaş Gibisin

Beşiktaş Gibisin

Duygularımı anlatmaya kelime ararken, sana Beşiktaş Gibisin demek geldi içimden. Onun gibi aşk dolu, onun gibi sevimli, onun gibi içten ve cana yakın. Sohbet odaları içerisinde sen geliyorsun yanıma, duygu yüklü ve samimi oluşunu görüyorum. Hiç sahte olmadın, olamadın, olamazsın ki zaten. Beni  görünce aşk dolu satırları kazıyorsun aklıma. Sen oluyorum aniden, kararlı tutumunu gördükçe kendimi çekmiyorum senden geriye. Hasretini içime işlemişken, varlığınla zenginleştiğimi hissediyorum.

Artık sen oluyor her yerim, aklım, fikrim, benliğim siyah ve beyaz, siyah ya da beyaz hiç fark etmiyor diyemiyorum sana. Çünkü Beşiktaş gibisin, onun gibi kararlı ve emin. Bir Vodafone Park mabedi gibi yüreğin, aşkla kaynıyor için bana. Gururlandıkça seviyorum, sevdikçe gururlanıyorum sendeyken.

Bir şiiri kıskandıran o güzel gözlerine baktıkça siyah-beyaz özlemimi dindiriyorum. ” Gökyüzünün hakimi sen, yeryüzünün ben. ” diyoruz ya. İşte öylesine güzel bir duyguyla bağlanmışım ki sana, ne bundan başka bir hayatı istiyorum ne de senden ayrı bir dünyayı.

Gitmesin dediğimiz her şeyi içimizde büyütüp, yarınlara beraber yürümeyi seçiyoruz elbette. Yan yana, el ele, sahipsiz oluşumuza aldırmadan hem de. Birbirimizi sahiplenmemiz yeter bize, değil mi sevgilim? Muradımız, yaşadığımız ilişki değil asla, bizim muradımız yaşayacaklarımız olmadı mı hep? Beşiktaş’ım gibisin, onun kadar duygu manyağı, onun kadar gönüllerin sultanı ve onun kadar etkileyici.

Sen Beşiktaş Gibisin

Beşiktaş gibi olmak, onun kadar asil durmak. İşte bütün mesele de bu. Onun gibi olabilmek. Sen bunu başardın ve beni onu kadar güzel sevdin. Onun kadar güzel oldun ve ondan aşağı kalmadın. Bir kartalın gökyüzünde hilal ile buluşması gibiydik aşkım. Onların dansı gibi muhteşem ve etkileyici. Onlar kadar asil ve onlar kadar inanılmaz. Saflığın ve temizliğin en anlamlı kimliği ” Sen ” ve özgürlük ile tutkunun en güzel ismi ” Ben ” artık bu dansı göklerde beraber yapıyorduk adeta.

Hem de yeryüzündeki tüm imkansızlıklara ve çıkmaz yollara inat edercesine. Sevgili olmanın verdiği huzurla ve dayanıklılıkla her şeye karşı durmaya yemin eder gibi dans etmeye devam ediyorduk. Karaktersiz, zayıf, biçimsiz ve akılsız insanlar olmayacaktı artık hayatımızda.

Dedik ya en başta, ” Beşiktaş gibisin, Beşiktaş gibiyiz, Beşiktaşlıyız. ”

Yaşanacak her şeyi yaşayan bizler, ne umduk ta Rabbim vermedi ki. Neyi istedik de bize yok dedi veya geri çevirdi?

Sen benim babamdan kalan miras değil, çocuklarımıza bırakacağım servetim oldun. O kadar zenginim ki seninle, o kadar variyetim çok ki. Bunu anlatmaya kelimeler yetişmiyor adeta. Desibel rekoru kıran Beşiktaş seyircisinin heyecanı gibisin. Çarşı grubu gibi yaratıcı ve korkusuz. Futbolcularımız gibi asil ve dinamik.

Aşkım, sen benim bu dünyada sahip olabileceğim en güzel şeysin. Beşiktaş’ım gibi. Aşk gibi, delicesine bir tutku gibisin. Beşiktaş gibisin.

Yazar : SubaT

12.01.2020

Yorumlar (11 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: