Mobil Sohbet Siteleri

Beşiktaşta Yönetim Hataları

Beşiktaşta Yönetim Hataları saymakla bitmiyor. Bir Beşiktaşlı olarak bazen çok pişman oluyoruz. Yeni yönetim işe başlamadan önce eski yönetimi eleştirerek puan toplamaya çalıştı. Seçim zamanında, kongre üyelerini ve Beşiktaş kamu oyunu eleştirerek kendisine ilk zemini hazırladı. Seçim günü çok daha ateşli konuşmalar ve taraftarları etkileme yoluyla işbaşına geldi.

Bu andan itibaren Beşiktaşlı herkes ve Beşiktaşlı duruşuna sahip her taraftar, yeni yönetimden icraatlar beklemeye başladı. Herkes zannetti ki, Ahmet Nur Çebi ve arkadaşları, sihirli bir değnekle iş başına gelecek ve sihirbazlık yaparak bu takımı ileriye taşıyacak. Halbuki, UEFA ve TFF talimatları doğrultusunda transfer kısıtlamaları ve oyuncu satmadan oyuncu alınamayacağı gerçeği ile yüz yüze kalacaklardı.

beşiktaş

Beşiktaşta Yönetim Hataları Çok

Beklenen oldu. Şuan yönetimin kullandığı dil, tamamen umutsuzluk ve çaresizlik aşılamakta. Beşiktaş‘a gelip oynamak isteyen futbolcunun kafasında soru işaretleri birikiyor ve sporcuları tedirginlik kaplıyor. Rakiplerimizle aramızdaki transfer ve puan farklılığından dolayı Beşiktaş camiası olarak tedirgin bir şekilde beklemeye geçmiş durumdayız. Bir yandan, kulübün yetkililerinin açıklamaları ve bir yandan da federasyon kıskacı sebebiyle ligin ikinci yarısı için hiçbir umudumuz kalmadı.

Altyapıya önem verilmediği için veya alt yapıdan çıkardığımız genç oyuncuların yeterince adapte edilemediği sebebiyle kısır bir döngü yaşanmaktadır. Teknik direktörümüz Abdullah Avcı, futbol bilgisi ve sporcu yetiştirme yönünden herhangi bir eksikliğe sahip olan bir spor adamı değildir. Şenol Güneş ve ekibinin milli takıma gitmesinden dolayı Abdullah Avcı‘ya emanet edilen futbol şubesi bocalama devresinde çok zorluklar yaşadı. Bir dönem hafiften silkelenme ve kendine gelme sendromu yaşasak ta şuan için fazla bir umut vaat eden futbol oynanmıyor.

bjk

Beşiktaş İçin Yapılacak Şey

Tek yapılacak şey, ligin ikinci yarısına dikkatli bir şekilde hazırlanıp tüm şansımızı zorlamak olmalıdır. Beşiktaş yönetiminin yapacağı en doğru iş de altyapıdan çıkan oyuncuları ve başka liglerde futbol hayatına devam eden gençleri tespit edip takıma kazandırmak olmalıdır.

Bu arada, maliyeti yüksek olan yabancı futbolcularla anlaşıp yıllık kazançlarından indirim yapmalarını istemek ve gerekirse kendilerine kulüp bulmaları gerektiğini iletmek olmalıdır. Kombine bilet fiyatlarında indirim, taraftarlardan ve kongre üyelerinden parasal anlamda yardım istemek ve tüm maddi imkanları zorlamak da çıkış  seçeneklerinden sadece birkaçıdır.

Unutmayın, bir gün herkes Beşiktaşlı olacak ve o gün tüm dertler bitecek. Eğer bütün iş bu slogana kaldıysa, Beşiktaşlıların Allah yardımcısı olsun. Yer Siyah Gök Beyaz.

Beşiktaşta Yönetim Hataları bitmiyor. İnşallah biter diyelim.

Yazar : SubaT

07.01.2020

yönetim hataları

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: