Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Bir Aşığın Veda Mesajı

Bir Aşığın Veda Mesajı

Bir Aşığın Veda Mesajı nasıl olmalı? Veya bir aşık nasıl veda mesajı yazar da aslında veda etmek istemediğini ve kalabileceğini anlatır? Buyurun beraber bakalım, yorumlarınızı konu altına bekliyoruz. Umarız ki, aşıklar da veda etmeli diye bir sonuç çıkmaz. Çünkü aşklar her zaman kalıcı olmalarıyla kendin  ispat eder. Giden, yiten ve vedalara kalan bir aşk, zaten gerçek bir aşk değildir.

Şöyle demiş bir aşık, ismi lazım değil.

” İnsan seviyorum deyince sevmeli. Seni seviyorum kelimesi bu kadar basit olmamalı. Ne sevenler gördüm, seviyorum deyip ihanet eden. Ne sevenler gördüm, seviyorum deyip git diyen. Gitmek, gidebilmek, gidememek ve hatta paramparça olabileceğini bildiğin halde kalmaya çalışmak, kalabilmek. Hazır olduğumda ben kendim gideceğim diyebilmek. İşte o gün bu gün.. ”

” Tüm saçmalıkları ve tüm kırgınlıkları ve aşkı, bir SubaT soğukluğuyla bırakıp gidiyorum, gökyüzündeki yıldızlar kadar uzaklara.. Herkes bir gün veda eder kırılır, kırıp döker, bağırır çağırır, çıkıp gider, işte ben de gidiyorum. Kendimi asla ait hissedemediğim bir sevdadan. Yazarak gidiyorum, bir gün herkes veda eder elbette. Ben vedaları sevmiyorum. Ben yazmayı da sevmem ama yazarak veda ediyorum. Hayaller, sözler, aşk ve aşka ait ne varsa, hepsi bendeyken gidiyorum. ”

” Gitmek zor olmamalı, zor olsa da bir delikanlıya gitmek yakışır. Hissettiğim aşk bu kadar basit değil. İnsanlığa ve insan aşkımın gururuna saygı gösterdiğim için gidiyorum. Tıpkı senin bana ve aşkımıza duymadığın saygıdan dolayı gidiyorum. Hep derdim ya sana, saçının akına kurban olduğum adam.. Sen beni bu sevdaya kurban seçtin, ben buna da razı olarak gidiyorum. Seni seviyorum, eğer bir gün özlersem seni..geleceğim.. elveda..! ”

bir aşığın vedası

Bir Aşığın Vedası

” Son ricam da şudur senden; bana, sana geri dönmemem ve seni tekrar deliler gibi sevmemem için şans dile. Bana şans dile güzel insan, karşındaki şu insan nefessiz kalmasın. Sana sımsıkı sarılmak istiyordum… Bir kez görsem, bitirsem içimdeki özlemini keşke, bu kadar zor olmayacaktı senden ve sevginden vazgeçip gitmek. Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye, galiba böyle de başarabilirim.. Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi, bana geri dönmemem için bir kez daha şans dile ne olur. ”

” Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen, tek yapabildiğim yazmak olduğundandır ki, yine yazıyorum işte. Seni daha önce de yazmıştım ama bu kez bir daha yazmamak üzere seni beynimde, içimde bitirerek yazıyorum, ya da bitirmek isteyerek… Ne kadar sürer bilmiyorum ama ben senden, sevginden vazgeçmek istiyorum. Yine senden habersiz. ”

Seni severken senden habersiz sevmiştim, belki de kendimden bile habersiz ”Her şeyim” olmuştun sen.. Öyle ya, sen bir tane idin benim için. Eşin benzerin yoktu yeryüzünde, yoktu senden daha güzel güleni. Yaşanmamış ve yaşamamış olsam bile sen özeldin. Aşk özeldi.. ”

” Ne kadar gerçek isen, o kadar yalan olmak zorunda mıydın? Ve ben her seferinde en baştan başladım. Yeniden bir sondayım ama bu kez yeniden başlayacak gücüm yok. Ben senden vazgeçmek istiyorum. Herkes gibi biri olmanı yada hiç kimse olmanı istiyorum. Sesini duymak için telefonlara sarılmaktan vazgeçmek, ismini duyduğumda içimin titreyip, gözlerimin dolmasından kurtulmak istiyorum. ”

aşığın veda mesajı

Bir Aşığın Vedası Nasıl Olmalı?

Bir aşığın veda mesajı, dünyayı sallamalı aslında. Bu da resmen sallıyor etrafı yeminle, içten içe bir isyan gizli satırlarda. Ufaktan değiyor yüreklere sancılı sancılı…

” Senin benim için herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen… Zaten kolay ne vardı ki benim için? Sanki seni öldürmemle sevmem arasında hiç bir fark yoktu. Ve ben hep sevgim yüzünden cezalıydım. Hiç sonu olmayan bir yolda seninle yürümek, yeni çıkan filmleri birlikte izlemek, saatlerce sana sarılı kalmak, sadece ama sadece bir kez olsun sana sarılıp uyumak, bir sabah gözlerimi açtığımda yanımda seni bulmak isterken, sen sevgimle utanmamı sağladığın için galiba gerçekten ‘ Bir taneydin ‘. ”

” İşte bu yüzden imkansızlığına hep inandım. Ben yalnız kalıp seni düşünmeyi deli gibi sever olduğumda, sen benim her şeyim olduğunda ben senin için hiç yoktum. Bu yüzden yalnızlıklarım, ağlamalarım, özlemlerim canını hiç acıtmadı. Benim tarafımdan sevilmek belki de hayatın boyunca önemseyeceğin en son şeydi. Veda etmek bile sana uymazdı hiç değil mi? Bir vedanın nasıl olabileceğini hiç aklına getirdin mi? ”

veda mesajı

Vedalar da Asil Olmalı

” Sen beni hiç sevmedin. Ben ‘ seni seviyorum ‘ dediğimde Seni Seviyordum. Ben ‘ seni özlüyorum ‘ dediğimde Seni Özlüyordum! Ben ‘ senin için ölürüm ‘ dediğimde, ben senin özleminden zaten ‘ Ölüyordum ‘.. ”

” Ve şimdi senin hayatından gidiyorum. Vedalar da asil olmalı değil mi? Asaletimle ve kırgınlıklarımla gidiyorum senden. Elveda sevdiğim insan, elveda saçlarının kokusunu kalbime hapsettiğim.! Bir Aşığın Veda Mesajı bundan da derin anlamlar bırakmalı derdin ya hani, işte o derin anlamı bırakıp gidiyorum, anlamsız olan her şey adına.. Sevgilerle kal. ”

Yazar : SubaT

13.01.2020

Yorumlar (6 Yorum)

  Bir aşığın veda mesaji. Okuyun.

  Aşığın veda mesajı. https://www.sebebiyat.net

  Aşığın halini aşık anlar. Aşka inanmayan ya aşkı görmemiş ya da hiç yaşamamıştır.
  Güzel bir yazı olmuş…

  bazen birgün weda edeceğini bile bile başlarsın aşka,bile bile lades dersin..çünkü o aşkı hissetmek,yaşamak,tatmak istersin sonu ne olursa olsun..sonra birgün o meşhur weda cümleleri gelir ; iyi ki seni tanımışım, asla pişman değilim,olmadı olduramadık,kendine iyi bak..giderken ardından izlersin adımlarını elinden hiç birşey gelmeden..yüzünde ufak acı bir tebessüm doğar sonra ; yine kaldık kızım baş başa dersin .. beni warlığıyla bile şu boş hayatın güzel we anlamlı olduğuna inandıran insanı Allah`a hawale etmem, Allah`a emanet ederim .. Emeğine sağlık SubaT .

  Ben gidiyorum sevgilim mutlu olma emi :))

  Yalnız kurt

  Bu şehirde bize umut yok kardeş bu şehirde güneş çoktan batmış??

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat