Mobil Sohbet Siteleri

BİR DJ’İN HİKAYESİ

Klasiklesen mizah-i sebebiyatin Bu haftaki konuğu, www.sebebiyat.net ailesinin en eski uyelerinden Aylin, sebebiyat ailesinin Nazlı  kizi, rekorlari alt ust eden, yayinda sınır  tanımayan, 10 saat 38 dakikalik yayini ile guiness rekorlar kitabına  adını  altın  harflerle yazdıran çılgın DJ aylin. ( inanin abartmadik) :))

    Karsi cinste zeka aramasi sebebiyle, 44 (kirkdört) dile kolay 44 :)) senedir evde kalan cilgin dj Aylin,  umudunu tv programlarına baglamasinin ardindan, tv programlarına  gelen yasak sebebiyle tum umudunu yitirdi. Topmodel irc‘de sondan ikinci olmasi ise durumun vahimiyetinin nasil içler  acisi bir hal aldığının gostergesidir. Yaşanan  bu olumsuzluklara rağmen, özgüven  patlaması  yaşayan  AYLIN in kriterlerini sizlerle paylaşıyoruz. Isteklerinin  nirvanada bulunması şartları  ve durumu daha kritik hale getirsede takdir siz okuyucularimizin;  Kriterlerinin arasinda olmazsa olmazi ve en onemlisi, www.sebebiyat.net‘de günlük  en az 5 (beş) saat Yayin  yapmasına  izin verecek, yayinda iken herhangi bir istekte bulunmayacak kendi isteklerini (yemek,su,meyve,çay,kahve) vb. Kendisi karsilayacak, yayından  kopamadigi anlarda, evdeki temizlik, cam silme, süpürme islerini sormadan yapacak, belirli saat aralıklarında çayını  bilgisayarının yanında  bulunan masaya birakcak, yayın saatinin uzaması aksilik yasanmasi durumunda sessizce yanindan usaklasmasini istiyor. Gördüğümüz üzere bu şartlar altinda kaderi yanlizlik olan bu arkadaşımızın, kriterlerine evet diyebilecek esiniz, dostunuz, yakininiz var ise ilisiginizi,ahbapliginizi,akrabaliginizi hemen kesmeniz www.sebebiyat.net ailesi olarak en önemli  tavsiyemizdir.

Aylin’in geçmişi

Yorumlar (16 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: