Mobil Sohbet Siteleri

Bir Sebebin Olsun

Yaşamak için Bir Sebebin Olsun. Nedensiz yaşanmaz öyle değil mi?  Sohbet sitesi  işte burası.  Chat yapmak  da bir sebep. İnsanlarla bağlantı kurmak, onlarla iletişim sağlamak, arkadaş olmak. İşte bu sebeptendir ki, aşklara da yer var burada. Unutulmaz sevdalara, zamanlı ve zamansız iç çekişlere de ihtiyacı vardır insanın hep. Yalnız değilsin ki hiç, asla yalnız kalmadın bu dünyada. Hep birileri vardır etrafında. İyi yada kötü bir şeylerin cevabı da verebilecek durumdasın. Aşkın ve sevdanın bir arada yaşadığı gerçeğini bir sen mi ispatlayacaksın herkese?

chat yapmak

Bir sebep olsun  diyoruz ya hep?

İşte tüm sebeplerin içinde barındığı o emsalsiz gülüşlerine de bir anlam koymaya çalıştıkça kendi kendime soruyorum.

”  İçinde bulunduğum bu karmaşık kaostan ne zaman çıkabileceğim? 

yaşamak için Bir Sebebin Olsun

Belki çok zor bu durumun izahı. Ama imkansız da değil. Sebebimiz olmalı diyoruz ya, neye göre acaba? Nedir bu yaşamamıza sebep, Yüce Makam’a  yaraşır bir kul olmak mıdır? Allah’ın  bize sunduğu bu emsalsiz yaşam için biz ne yapabiliyoruz ki? Koskoca bir hiç. Sadece elimizden geldiğince sevmek, elimizden geldiğince sevmeye çalışmak. Zor da olsa sevmek, zor da olsa sevmiş görünebilmek..

kaliteli sohbet sitesi

Bir Sebebin Olsun Sevmeye

Bir sebep olsun artık yaşaman için. Neye yaşıyorsun hiç düşündün mü? Yada kimin için yaşıyorsun?

Kutsal topraklar için mi, kutsal sevgili için mi, kutsal bir aile için mi yada emaneti kendinde sandığın birilerini korumaya kalkışın mı?

Sahi sen kimi neden savunabilecek veya kimi ne kadar koruyabilecek kadar kuvvetli olduğunu sanıyorsun ki?

kaliteli sohbet

Aşkmış, sevdaymış, tutku veya hasretmiş..

Adını ne koyarsak koyalım,  yaşamak için bir sebebin olsun.  Aşk da bitecek elbet bir gün. Peki ya geride kalanlar bu aşka ne kadar saygılı olabilecekler?

sebebin olsun

Seversin, hem de çok..

Nesin sen sevgili?

Bir tutku muydun? Bir yalnızlık mı? Bir sohbet erbabı mı? Yoksa bir heyecan mı?

İçinde bulunduğum bu anlamsızlığı anlatmanın başka bir izahı da kalmadı. Hep bir dermansızlık. Bir kaos. Bir paramparça yalnızlık. Destansı bir aşkın hikayesi bu kadar berbat bitmemeliydi. Bir sebebin olsun yaşam için..

SubaT : 20 Ekim 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi Sebebiyat.NeT

   Yaşamak İçin Bir Sebebin Olsun

sohbet sitesi

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: