Mobil Sohbet Siteleri

Biraz da Sen Özle

Biraz da Sen Özle, biraz da sen yan bize. Sohbet edelim dedik günlerce, söz ettik. Neye yaradı ki bu kadar çaba, bu kadar emek, bu kadar uğraşının adı ne olacak şimdi söylesene? Biz bir elmanın iki yarısıydık bile diyemedik hiç. Dile gelse satırlar konuşsa biraz, neler vardır bize diyeceği.. Kim bilir? Susmak çözüm olmadı ki hiç. Herkes bir şeyler yaşar, aşk veya sevda adına değil mi? ”Bizdeki duygunun adı bile yok” demiştin bana hatırladın mı? Neydi seni bu kadar anlamsızca bakmaya iten şey, merak ediyorum..?

biraz da sen yan

Bildiğin gibi değilim.. Ömrüm kanıyor adeta. Bir yokluk ki bu, hiç sorma sebebini. Sorma diyorsam vardır bir bildiğim elbette. İster hicran yarası ol yüreğime, ister yılda bir kez bile bana gel.. Koskoca dünyamı yakmaktan başka ne zararın var ki bana? Hiç kaldı sabır taşlarım bu yolda, gece gündüz göz yaşı dökmekten başka ne geçti ki elime? Bir gün çıktı mı ahım senden yana..? Yok işte.. yok.

biraz da sen

Biraz da Sen Özle Bizi

Ben özleyeceğim kadar özlemiştim seni hep. Her derdine de razıydım bu hayatın her noktasında. Biraz da sen özle şimdi, bize biraz da sen yan deli gibi, benim gibi, benim yandığım gibi hem de, paramparça et sevdamızı/at bir yerlere şimdi..

sebebiyat

Sen biz olmadan mutlu olacağını sanıyorken, ben ağıtlar paralıyordum arkandan. Parça pinçik ettin her yerimi sevdasızlıktan. Bir uçurumun dibinde hasretten ağlamaklıyken bile seni istemiştim yanımda son kez. Son kez sana bakmak istedim tüm özlemlerimi içime göme göme, hayattan koparcasına, o yardan atlar/gidercesine..

sen özle

Sen Yan Şimdi Biraz da

Sen yan artık o ateşte. Bir kumar değildi bu yaşadıklarımız. Bir aşkın her saniyesiydi, taparcasına hem de. Delicesine, özlercesine, kudura kudura severdim seni..

sohbet edelim

Bak şimdi özlem de kalmadı içimizde, erittin tüm aşk buzullarını, kutup ülkemde.. Yanma sırası sende, bir sohbet etmeyi bile çok gördüğün bu adam senin uğrunda sönmeyen ateşlerde eridi biliyor musun? Biraz da sen özle şimdi, sen yan kor gibi..

SubaT : 30 Kasım 2019

sohbet etmeyi

 

 

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: