Mobil Sohbet Siteleri

Bu Akşam Dertleşelim

Hadi gel Bu Akşam Dertleşelim. İçimize pervane olmuş bu aşk girdabından biraz da olsun çıkalım ister misin? Gel şuraya ne olursun? Bak içimde ellerinin kokusu var hala, saçların.. Ah o rüzgara meydan okuyan güzel sırma saçların.. Neye yarar ki şimdi yokluğunla avunmak, kime ne faydası var bilemiyorum. Varsın ben öleyim, dünya senin etrafında dönsün, ben görmeyeceğim ki..

Bu hayatın içindeki en güzel anılarımdın. Kırmızı ışıklar altında yaptığımız ilk dansı hatırlıyor musun, bu bizim ilk dansımızdı, ilk bakışmamızdı sanki. Farzet ki ben öleceğim, dünyan senin olsun ama son bir kez bu akşam benim ol, gel de dertleşelim biraz. En azından ne için ağladığımı öğren, sana nasıl yandığımı dinle, sana ne kadar yanıldığımı, sende yanıldığımı bil istiyorum artık.

Bu Akşam Dertleşelim

Bu akşam dert akşamı olsun be güzelim. Hangi dert seni ne kadar geceye çıkarır bilemiyorum ama bil ki, bendeki dertlerin ruhunu anlatamam. Başı boş gezen divane aşık gibiyim sanki. Terk edilmiş mekanlara aboneyim. Azrail ile dans ediyorum çıkmaz sokaklarda. Meczup bile benden akıllıdır belki de. Gel dertleşelim be sevdiğim. Sevmesen de gel bu akşam, bu son akşam olsun ikimize de.

İkimizin de son akşamı diyelim bu kahpe geceye. Yanmış yıkılmış ne varsa dökelim ortaya. Sen bana derdini söyle, ben de sana. Neden dertlendiğimi anlatırım, neden içtiğimi de..

Aslında dert midir bu yoksa dertlenme midir, bilemiyorum. Kim anlar ki sevdanın son halinden, benden başkası nereden bilecek bunu?

Dertli Son Akşam

Dertli bir akşamın ufkundaydık beraber. Hem de vakit çok geç olmasına rağmen. Son akşamımız olsun demedik. Akşamları bitiremedik. Senden yana ne varsa kabulümdür demiştim. Bak gene o kahpe akşama kaldım, yapayalnız hem de, kimsesiz ve tek başımayım yine.

Peki sen ne durumdasın söylesene? Yine güzel bakıyor musun uzaklara, yine bu akşam da beni yalnız bırakmanla gurur duyacak mısın? Ah be yalnızlığım, gel yine sende olmadan sabahladığmı gör istiyorum. Bu akşam dertleşelim gel hadi. Son akşam olsun bu da..

SubaT : 03.10.2019

Mobil Sohbet Sitesi Sebebiyat.NeT

 

 

Yorumlar (7 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: