Mobil Sohbet Siteleri

Bu Yara Senin

Bu Yara Senin.. Açtığın her yaranın ardından bunu derdim sana. Yüreğimde kanınla çizilmedik resim, kalbimde oynanmadık oda ve aklımda sadece senden geriye kalanlar var.. Nedendir bir dolu sorunun cevabını alamadım kendimden-senden-bizden ama ne yaralar bırakıp gittin içime bir bilsen, ne kapanmaz yaralar hem de, içten içe kanayan ve hiç durmayan gözyaşlarıyla dolu kahpe yaralanmalar..

Neydi bu kadar kin, öfke ve anlamsız inatlaşmaların.. Kime neyi ispatlıyorsun ki bu şekilde günahlar işleyerek.?

Bak gene bir yıl daha geçti, bir koca yıl daha gitti sensiz.. yaralarınla bir arada hem de.. açtıklarınla, kapatamadıklarınla, yok ettiğin benlerle gitti koskoca 365 kocaman kocaman gün.. 12 ay ve bilmem kaç saat.. evet tam da 52 kusur hafta..

Peki bunca gidişe değdi mi ? Değmedi.. Ya birkaç sevda daha yaşanmaz mıydı bizimle birlikte, anlamsız olsa da, yıkık bir harabe misali, beton döksen de tutmayacağını bildiğin çürük temelin üzerine inşa edilen bina misali.. ah be yaralarım.. ne de çokmuşsunuz meğer, ne kadar da derin kalmış izleriniz bende.. hiç kapanmayacak gibisiniz aslında… yorgun ve bitkin.. bir o kadar da soluk..!

bu yara senden

Bu Yara Senin

Bu yara senin, bu yara senden, bu yaraların hepsi senin eserin..senden gelenler, sende kalıp değişmeyen yaralar.. Böğrümü delen bu acı da neyin nesi? of ki ne of be gülüm, of ki ne of..

Kanıyor içten içe, bitmiyor ki yaram, yaralarım, yaralarımın için..

Dermanı da yok sanki hiç kimsede.. Neye baksam sen, neyi özlesem senden daha güzel değil, neyi istesem senin yerini tutmuyor ki.. tutmayacak ki, tutamaz ki..

İklimlerimi değiştirirdi gelişin, kışı yaşarken, meltem eserdi yüreğimde… Yamacıma kayalar düşerdi de umursamazdım, rüzgarın bir afet gibiydi, sanki gözlerin gibi, bakışların gibi, uzun ve anlamlı, sert ama kararlı, dik bakardın ama sevgiyle bakardın, aşkla, sevdayla, kısacası sen her şeydin bana, güzel olan her şey..

Bir gün bile aldatmadın, bir an bile aklıma şüphe düşürmedin be sevdam, ah ben sende neyim ki şu an? Adını koyamadan bu gidişini ben neye yorayım, hangi yaramı onarayım, neyle kapatayım açtığın onca kanayan yarayı..yaramı, yaralarımızı..?

Bu yara senden, bu yara senin.. bilesin..!

Yazan : SubaT

11.12.2018

kanayan yaralar

 

 

 

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: