Mobil Sohbet Siteleri

Bugün İyi Değilim

Kafam çok karışık,  Bugün İyi Değilim.  Hatta  hiç iyi değilim..  Biliyorum, bu dert beni iflah etmez. Öldürür belkide. Kimse bilmez derdimi. Ne sorarlar, ne ararlar, ne bakarlar.. Yalnızlar rıhtımına çektim gemiyi. Bilmezler ki, yalnızlık bir insana gemiyi değil limanı bile yaktırır. İşte böyle bir ruh hali ile savaşıyorum. Rutin olmak lazım belki, dingin olmak lazım. Olmuyor işte, olunmuyor ki, olamıyorsun bir türlü..

ben hiç iyi değilim

Kendinle verdiğin savaşı bile kazanamadığın halde, bir sürü düşmanla nasıl baş edebileceksin? Her biri bir yandan azılı birer kan emici gibi saldırmaya azimliyken, sen tek başına ve silahsız ve yalnız ve çaresiz ve bir başına ve hatta imkansız..

İyi değilim dedim, hiç iyi değilim işte..

bugun iyi degilim

Aşk uğruna nelere katlandım, nelere göğüs gerdim? Ah be yalnızlığım, ah o kahpe yalnızlığım dile gelse de feryat etse. Duygularımı anlatacak kelime de yok artık. İnsanlar neden bu kadar itici? Niye bu kadar aldanmak, nedir bu keşmekeş, nasıl bu sahipsizlik?

hiç iyi değilim bugün

Bugün İyi Değilim

Sıradan bir gün desek.. Olmuyor işte be usta. Dayanılacak gibi değil bu sancı. Ruhlar aleminde bile yalnızsın işte. Bir köpek yalnızlığı adeta bu. Gölgeleri de göremezsin etrafında.

Ah ben iyi değilim bugün. Neyim peki? Onu da bilmiyorum. Buralar yanar adeta. Yokluktan, kimsesizlikten, kaderden belki de. Canım ilk kez yanmıyor. Bu ilk değil zaten. Son da olmayacak. Kuduran bir deniz dalgasıyım şimdi adeta. Önümde ne durabilir ki?

hiç iyi değilim

Rıhtımdaki gemileri de yaktım, limanda kimse de yok. Balıkçı tekneleri nefret eder olmuş benden. Balıkçıklar da küskün hayata. Onlar da yalnız. Ilık ılık esen lodos da yok. Buralar yine yanıyor kimsesizlikten. Yine yalnızlar rıhtımına demir atmışım çaresizce, iyi değilim işte, hiç iyi değilim bugün.

Gittikçe denize benzemeye başladım, karanlık sokaklara biat edercesine hem de..

iyi değilim

Onu bunu bir tarafa bırakıp çekip gidesim var anılarımdan ama olmuyor ki.. Bir türlü yalnızlığı reddedemiyorum kendimden. İçimi kaplamış sanki her yandan. Ben vazgeçsem, o benden geçemiyor. Ruhum darda, gönlüm gecede, özlemedim hiç kendimi. Bugün iyi değilim, hiç değilim..

SubaT : 24 Ekim 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi SebebiyaT.NeT

   Yaşamak İçin Bir Sebebin Olsun

iyi değilim işte

 

Yorumlar (6 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: