Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Bugün Yanaklarımdan Düştün

İstemesem de Bugün Yanaklarımdan Düştün. Görmek istemediğim yaşlarım olarak indin en aşağıya. Şimdi tüm ellerim sende, nedensiz dolaşıyorum o birlikte gezdiğimiz kaldırımlarda. Loş sokaklar mekanım oldu sanki her gece. Seni yazmaya ara verdim biraz. Ayıp ettin bana. Çok ilginç, gözümle görmüştüm aldattığını-aldatıldığımızı.. Neden yalan söyledin ki, gözümden düşme sakın derdim sana hatırlarsa o gözün… Bırak hiç hatırlatma en iyisi..

sebebiyat

En iyisini hep sen bilirdin ya hani. Sanki her yaptığın şey doğruymuş gibi.. Bak yine gittin gözlerimden en uzaklara, düştün gibi artık gözlerimden en diplere. Her dakika yanıyorum desem ne değişecek söylesene? Küfrüm dilimde pelesenk oldu artık sana. Hayır gelmiyor kendime-kendimden.. Sen beni ateşlere salarken, gidip hangi kollarda huzuru bulabileceksin ki?

Vicdanın rahat oldukça aslında  gün-gün eriyorsun da farkında bile değilsin. Hüzünlendirdiğin gözlerimden aşağıya süzülüşün kadar paraladığın başka bir yürek oldu mu acaba merak ediyorum? Sen aşk nedir bilmedin ki hiç. Hüzne buladığın deniz meltemleri okşuyor şimdi saçlarımı. Uzak ufukların emaneti gibiydim sana, emanete hıyanet ettin şimdi. Ölüm kokuyor sözlerim şimdi. Gözlerindeki kumarı kaybettiğim gün anlamıştım, içimde intihar birikimlerini. Ertelediğim her bekleyişin sonunda, hasretten paramparça olan garip bir  “elin adamı” gibiyim.

sebebiyat.net

Bugün Yanaklarımdan Düştün

Nerede pis bir deniz kıyısı varsa, orada durup seni düşündüm diyemiyorum şimdi. Baştan yazdığım her mektubumun kahır dolu satırları oluyorsun hep. Silip-silip yırttığım her satırın kaybolmuş harfleri senden uzaklarda hasret dolu yazıya cümle olabilecek artık. Üzerime basıp geçtiğin günden bu yana, hayat artık eskisi gibi değil. Gözlerimden aktığın anda bile seni silemedim, kıyamadım ki sana…

Yanağımdan süzüldüğün her parça saniye için ALLAH‘a dua bile ettim. Hiç etmediğim kadar hem de. Varsın o olmasın ama varlığı olsun diyerek hem de. Şimdi viran olmuş ömrümün son dakikaları için senden cehenneme gidişimi izle demiyorum.

Sen bu dünyadan gideceğin zamana kadar gün yüzü görme istiyorum. Karanlıklarda yolunu kaybedince anlayacaksın, bir kör için ışık ne demekmiş.. Bugün Yanaklarımdan Düştün bir de gözümden en uzaklara..

Yazar : SubaT

02.01.2020

yanaklarımdan düştün

 

 

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat