Mobil Sohbet Siteleri

Duygularımı Aldırdım Artık

Duygularımı Aldırdım Artık. Bakmıyorum eskisi gibi sevgiyle/aşkla/duygusallıkla.. Ben artık hüzne buladım deniz meltemlerini. O okşadığım saçlarını hissetmiyorum bile. Ah be Sevgili.. Ne vardı bu kadar küsüp darılacak? Bir sonbahar akşamında başlayan umutlarımızı, hayalleri özgürlük olan bir mülteci çocuğunki kadar imkansızlaştıran ne yapmıştım ki sana? Umuda yolculuk sandalına bindirip arkamdan el bile sallamak işine gelmedi değil mi?

Mevsimleri küstürecek kadar, acımı çaresizce dindiremeyecek kadar ne yapmamıştım ki? Hevesli olan her duygunun bir açıklaması olmalı. İnsan kendine bunu yapmamalı. İmkansızlık denilen o muamma bizi daha fazla esir etmemeli. Yanlış yapan insan haksızdır ama çaresiz değildir. Ben çareyi sende görürken, senin bu kaçışlarının da bir anlamı olmalı elbet.

duygularimi aldirdim artik

Duygularımı Aldırdım Artık

Beslendiğim her solukta, her güzel sevgi denemesinde, her yaşadığım o güzel başlayan günün akşamında yine mesafeler girdi aramıza. Yine imkansızlıklarla dolu bir düşler sokağına daldım arabamla. Çıkmaz sokak, taş dolu yollar, ışıksız evler ve bir dolu tenha cadde/evsizler/kimsesizler…

Neler bekler bizi hayatta biliyor musun hiç?

Bak duygularımın tamamı törpülendi artık. Kime niyet kime kısmet derken, aslında bir çaresizlik sendromu yaşarken belki de bu biçimsiz hasretin köleleri olmaya adaydık. Yine yalnız, yine çaresiz, yine bir başına/savruk/dağınık..

Kusursuz bir aşk deyimi gibi başlayan kelimelerimizin anlamı da kalmadı/yitti gitti.. Dur bak şimdi bana.. Belki de uzaklardan gelirsin yine hayalime, yine yapabilirsin bize bunu.. Yıllarca yapamadıklarına bakıyorum da, koskoca ”Hiç” ordusunun askeriyim sanıyorum kendimi, o derece hayal/o derece yitik/o derece kayıp..

Duygularımı Aldırdım

Yitik Senfoni

İşte bu bir ezginin yitik melodisi gibi. Ayrılık şarkıları da ağlatır derler ama ağlanmaz bunda be güzelim. Bu şarkı bize gelmez, bizi sarmaz.. Biz ağlayarak kuruduk. Bir bataklığı kurutmaya benzer bu. Zaman lazım be azizim…zaman lazım..!

Yitik bir senfoni oldu şarkılarımız, bestesi anonim/güftesi aynı/müzik bizden çıktı aslında.. Mırıldana mırıldana besteledik ikimiz bunu..

Duygularımı aldırdım artık bir bestenin son hecesi gibi.. Nakaratı olmayan her şarkı dikkat çekmez be üstadım. Biraz ruhumu okşamalısın. Biraz yüreğime su serp, az da intihar biriktir içime.. Yokluğunun bu ilk akşamında iyi gelir belki bana.. Sen hep orada ve olman gerektiğin yerde kal… Ben duygularımı senden almadım ki, senin olduğun yerde kalayım..! Sen hep esen kal… Ben yine senfonimle yitik kalırım.

SubaT : 28 Kasım 2019

Yorumlar (6 Yorum)

  http://www.sebebiyat.net duygularımı aldırdım artık.

   bLaCkSea_61

   SubaT SENDEN ÖZÜR diliyorum. Bir daha bu şekilde sana saygısızlık yapmayacağım. Her zaman abimsin, büyüğümsün. Ayrıca, beni affetmen için ne gerekiyorsa yaparım. Lütfen beni affet.

  http://www.sebebiyat.net sizlerle.

  ve ben duygularimi aldirdim artik…

  Duygularını aldırmak ister de insan , belki aldırdığını da sanır. Öyle avutur kendini. Bu kalp bu bedende çarptığı sürece senin isminin her harfi ile atacak. Emeğine sağlık Subat.

   bLaCkSea_61

   SubaT SENDEN ÖZÜR diliyorum. Bir daha bu şekilde sana saygısızlık yapmayacağım. Her zaman abimsin, büyüğümsün. Ayrıca, beni affetmen için ne gerekiyorsa yaparım. Lütfen beni affet. Sitedeki herkesten özrümü kabul etmelerini bekliyorum, herkesin elinden öpüyorum tek tek.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: