Mobil Sohbet Siteleri

Edepli Sohbet

Aslında hepimizin Edepli Sohbet etmek için bir sebebi olmalı. Şuursuzca yapılan her muhabbetin içerisinde seviyeli sohbet meramını bulmak ve anlamak gerçekten de çok zor gelir insana. Bu kadar keşmekeş içerisinde bile kendimizi anlatabilecek bir yer alabiliyorsak ne mutlu bize. Özlemlerimize yüklediğimiz o kadar çok ağır yük varken, bir de konuşma adabını bulamamaktan muzdarip değil miyiz?

Bir gün, konuşabilecek insan dahi bulamayacağız ve bu bize çok ağır gelecek elbette. Hayvanlar bile ufacık seslerle haberleşme kabiliyeti gösterirken, anlaşabiliyorken.. Biz hala sayfalarca ve ekranlarca konuşup bir türlü anlaşamıyoruz birbirimizle.. İşin en acı tarafı da bu zaten. Konuşmak ve edeplice konuşabilmek.. Hatta hiç konuşamamak veya konuştuğumuzu-anlaşılabilir olduğumuzu anlayamamak.

edepli sohbetin adresi

Edepli Sohbet Adabı

Bu adap biraz geçmişten gelen ailevi yapılanma ve ahlaki değer yargılarıyla örtüşür. Yetiştirilme farkı ya da büyütülme şekli de diyebiliriz buna. İnsan ailesinden ne görürse onu yaşarmış derler ya, tam da öyle aslında. Karşımızda konuşan insanı edeple dinlemeli ve ahlaken ona yatkın mıyız diyebilmeliyiz aslında.

Sohbet siteleri içerisinde yeni nesil oluşumlar ve kullanıcılar da mevcut. Bu yüzden iyice incelendikten sonra iletişim kurulmalı ve kimlik bilgileri çok hassasiyetle dikkate alınmalıdır. Kurgulanmış, özenle hazırlanmış ve kullanıcı özgürlüğüne önem verilen yerlerde bulunmanız daha da önem taşıyor. Çünkü şu anki sanal platformlar içinde güzide bir mekana denk gelmek de oldukça zor görünüyor.

seviyeli sohbet

Edepli Sohbetin Adresi

Mutlaka bu adresi sizin araştıra araştıra bulmanız daha mantıklı geliyor bize. Sonuçta özgürsünüz ve insanlarla bağınızı kurmak için beyninizle düşünmektesiniz. İşimize geldiği gibi değil de, karakterimize uyduğu gibi şekilci olmalıyız aslında. Adap, edep, ahlak, namus, şeref gibi kavramları dikkate aldığımızı da göz önüne getirirsek, bu yolda galip gelmemiz çok mümkün.

Edepli Sohbet etmek

Edepli sohbetin adresi diye arama yaptığınızda göreceksiniz ki, Sitemiz bu konuda çok mesafe kat ederek bu zeminde kalmıştır. Kalıcı dostluklar adına birliktelikler sağladığımız bu güzel mekanda kendinize uygun insanları bulacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Yeter ki, seviyeyi ve edepli olmayı bir hayat tarzı olarak benimseyelim. O zaman aşamayacağımız engel kalmayacaktır. Sohbet adabı ile baş başa bırakalım sizi. Saygılarımızla, esen kalın.

SubaT : 01 Aralık 2019

sohbet adabı

 

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: