Mobil Sohbet Siteleri

EĞLENCELİ SOHBET

Sohbet sitelerinin olmazsa olmazi, vazgeçilmezi  spontane sekilde  gelişen olaylardan belirlenen, güncel  konulardir. Belirlenen konu üzerinde  ayni gün  bir cok malzeme  yaratılıp,  bahse konu gündem üzerinden, seviyeli, limitleri zorlamadan, belirli bir saygı  çerçevesinde mizahi yaklasimlar, komik yakıştırmalar  yapilir. İrc‘nin yazılı  olmayan, altın  kurallarından  biri de ince, naif atismalara katlanmaktır.

   Basmakalıp, klişe  ortamlardan  biraz da olsa uzaklasmak adına  her hafta mizahi sebebiyat bölümünde bir kurban belirleyip, sohbet ortamımızı daha eğlenceli daha özgün  bir hale getirmeye calisiyoruz. Bugun ise sizler icin yeni bir makale oluşturup, sizlerin de bize eslik etmesini  istiyoruz.

   Bu hafta hepinizden ünlü  yeşilçam  kuşağından kisa kısa  en beğendiğiniz en akilda kalan replikleri yazmanizi isteyeceğiz. Hatırlamanıza yardımcı  olmak adına  yeşilçam  emektarlarının bir kac resmini sizinle paylasiyoruz. 

   Yenilikci, eğlenceli , mizah-i sebebiyat devam edecek.

    #SEBEBISOHBET

www.sebebiyat.netwww.sohbetde.org

Yorumlar (11 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden