Mobil Sohbet Siteleri

Hasrete Mecbur Yürekler

Hasrete Mecbur Yürekler her zaman şanssızlığı yaşarlar. Seviyeli sohbet sitemizde bugün bu konuya değinelim istedik. Planlı bir programı olmadan hayatı yaşayan her kes iyi bilir ki, uzaklarda ve çok uzaklarda bir yaşam mücadelesi veren her insan hasrete gebedir. Sevdiklerinden ayrı, vatanından ya da topraklarından habersiz, tek ve sade bir hayat modelini seçen insan daima yalnızdır.  Bu yalnızlığına bir türlü anlam da veremez. Yüreğinin sesini dinlemeye çalışsa bile bu sese kulak vermesi de zor gelir adeta.

hasrete mecbur

Yazmaya çalıştığımız şey tam olarak bu zaten. Uzaklarda olan insan ile ona özlem duyan bir takım insanların ne kadar gerçekçi olduğu.. Veya bu hasrete dem vuran insan ile onun özledikleri ya da özlemedikleri.

Hasrete Mecbur Yürekler Hep Yalnızdır

Bir hasret bu kadar mı yakar dedikçe, yanmaya devam eder adeta. Bugünler de geçecek elbet diye iç çekerken, bir de bakar hayat bitmiş ve yaşlanan yürek bu hayatın sonuna gelmiş. Hem de hiç bir mutluluk yaşamadan, bir sevdaya kürek çekemeden gemiyi bir garip limana çekebilmiş. Neye yarar bundan sonra hasret olmasa veya hasrete son verse. Gitmeli artık daha çok uzaklara belkide. Hiç bilinmeyen bir yer mi olur? Olur belki de, onurlu da olur hatta…  Onursuz yaşamaktan bıkan insan  gün gelir her şeyi bir kenara atar da gider elbet. Aranmamak, sorulmamak, merak bile edilmemek..

kaliteli sohbet

Bu yürekler hep yalnızlığı seçer aslında, bu kendi seçimi gibidir. Aslına uygun yaşam tarzı yaratmak için o kadar da hasret çekmek bir kader olmasa gerek..  Hasrete mecbur yürekler  için söyleyecek çok şey var.

Hasret Uzun Bir Yol

İnsan sevdiğinin yanında mutludur, hiç bir hasret tatlı olamaz değil mi? Bir şarkıda denildiği gibi, ” Fakir odamda döner durur hasretin. ” Aşkın ve sevdanın da bir ölçüsü olmalı aslında. Sadece seviyorum demekle aşk yaşansaydı eğer veya aşka inanan herkes beraber olunca mutlu olabilseydi, bu kadar acı çeken insanı sorgulamak gerekirdi.

seviyeli sohbet

Hasret uzun ve çok uzun bir yol. Ne sonu var, ne de sonsuzluğu.. İşte bu yüzden hiçbir acı da sonsuza dek sürmez. Elbet bir durağı olacak.

Hasrete Mecbur Yürekler mutlaka ya bir mola verecek ya da son durakta inecek. Diledikleri her şeyi elde eden insanlar zaten mutlu olamaz. Mutluluğunuzun hasretten uzak olması dileklerimizle. Esen kalın.

SubaT : 31 Ekim 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi SebebiyaT.NeT

Yaşamak İçin Bir Sebebin Olmalı

yürekler

 

Yorumlar (7 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: