Mobil Sohbet Siteleri

HATA YAPIN !!!

Insanlarin ömrü, hayat telasesi ve  karmaşasının  içinde  kendine uygun bir yer aramakla geçer. Bu mücadele de hatalar ve yanlışlar kaybediş, doğrular ve gerçekler kazanç  olarak nitelendirilir.

    Oysa ki; dogru tabir  kaybediş ve kazanç  midir ? Yoksa elde edilen tecrübe  midir?

    Hata yapmak, kahabat işlemek, yanlis  bir girişimde  bulunmak, yolunuzu şaşırmak insan olmanın doğasında olmuştur ve olacaktır. Hata yapmaktan korkmak kendinize  olan özgüveninizi zedelemekten ibaret, bir başarısızlıktır.

    Unutmayınız  ki hata yapmak eşsiz  bir öğrenme şeklidir. Mücadeleci ruhunuzu ortaya  koymak adına attığınız  ilk adımınız, girdiğiniz ve galip çıktığınız ilk savaşınızdır.

   Birseyler  öğrenmek, tecrübe  edinmek, sağlıklı kararlar alabilmek istiyorsanız,  bolca hata yapın ve hata yapmaktan asla ve asla korkmayın. İnsanın basit bir emsale dayanarak, farz edilenle ispat edilen seyi ayırt etmesini bilmesi, herhangi bir tecrübeyi yürütmesi, hatanın nereden ileri geldigini ve hatadan nasıl kacınabileceğinin kanıtıdır.

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: