Mobil Sohbet Siteleri

Hiç Sevemedim Seni

Biliyor musun? Hiç Sevemedim Seni. Çok uğraştım sevmek için ama sevemedim. Her insanın bir yapısı vardır derler ya, işte öyle. Benim kaderim de bu demek ki. Çok sevmeye çalışıp, hiç sevememek. Taparcasına bağlanmak bu belki de. Bir şarkı dinlersin belli belirsiz. Nağmeleri ve melodisi diline yapışıp kalır adeta. Kurtulmak istersin o duygudan aslında. Özgür olup kanat çırpmak istersin uzaklara, göçmen kuşlar gibi.

Hangi yoldur bu beni döndüren böyle pervane misali? Güneşten ışık yontardım, hoyrat bir gülüşüm vardı. Delice severdim der ve aşık oldum sanıp durdum hep. Meğer ben sadece sevmiyor muşum, ben aşık olmamışım, bilinmez bir boyut bu. Simsiyah bir teselli gibi. Bilinmeyen bir ışıl hüzmesi sanki. Ah o sevmelerim yok mu, o sevmelerim…

Hiç Sevemedim ki Seni

Sevgi nedir diye sormaktan geri duruyorum artık. Sevemiyorum, canım istemiyor sevgiyi. Anladım ki, sevmek boş işler kitabı gibi bir şey. Oku oku bitmez ama bitirsen bile hiç bir şey anlamazsın, aklına pek bir şey  de girmez. Gecelerce biriktim yasaklarla, ne gidebildim sana, ne sende kalabildim.. işte öyle.

Senin olsun bu aşk, ben sana taparcasına sevdaya yanmışım bir kere, o bana yeter de artar bile. Solmayan yapraklarım var artık benim. Kendimden başkasına ziyanım olmaz ki zaten. Yer dururum içimi. Orada kaldım sanki bir başıma. Orası neresi diye soracak olursan, orası işte en güzel yer. Nefesim orada, saygım-sevgim hep orada. Orası senin cennetin… Gözlerinin derin derin baktığı yerdeyim şimdi, özlemine taşındım bu gece yine.. anlatılmaz ki.. yaşanmalı bu gerçek..! Bana da bu yakışmaz ki derdim hep..

Çok Sevmemişim Seni

Of be, koy şuradan iki kadeh de.. Gel biraz bizi konuşalım. Olmayan bizi mi? İşte bu soruyu hep sorup dururdun bana. Olmayan bizi.. Evet sevdiğim, ben o sevmediğinim. Ben o sevemediğin adamım işte. Sen sevmezken, ben sevip durdum. Sevgiden de vazgeçtim bak sonunda. Uyudum, yalnız gecelerde yastığımı sen sanarak. Yorganım, tüm kapkara gökyüzü oldu. Biliyor musun ben çok secde ettim sana, Rabbime yalvara yalvara..

Şimdi neye yarar ki mutluluk, içinde senin olmadığın bir mutluluk kime ne verebilir ki, bana ne verecek?

Şu an viran bahçelerinde güller-gülistanlar gezse etrafımda ne kadar umurumda acaba? Ben seni hiç sevmedim, hiç sevemedim seni..!

SubaT : 06 Ekim 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi Sebebiyat.NeT

Yorumlar (6 Yorum)

  https://www.sebebiyat.net Hiç sevemedim seni diyebiliyorsanız eğer, gerçekten sevgiyi yaşıyorsunuz ve bundan kendinizin bile haberi yoktur.

  Kör olmamak lazım. Sevmek şart. Başarılar diliyorum.

  cengaver

  Hayat bir muamma. Dilerim ki, sizler bu muammadan uzak yasarsiniz.

  Sessiz_Nehir

  İnsan kalbi ağzında ne kadar yaşayabilir ? Sevmek ve sevilmemek durumuna kalp ne kadar dayanabilir ? Aşk insanın bünyesinde yıkıntıya sebep olur mu?

  Ben Seni Çok Sevdim Sözcükleri PiRi RABBİM Gönlünden Oo ILhamini Hiç Eksil Etmesin…Seviliyosun YiğiDomm..sLm Ve Dua iLe.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: