Mobil Sohbet Siteleri

#KADINAŞIDDETEHAYIR

Varoluştan bu yana erkeğin noksanını tamamlayan yegane varlığın kadınlar oldugunu unutmadan, asıl vazifemizin kadınları korumak kollamak olduğunu hatırlayarak, hareket edin sevgili erkekler. Etek boyu, cilvesi, her hareketlerinden nefsiniz uyanmasin, şehvet dolu bakışlarınızdan uzaklasin, yeter yahu yeter.

Erkek olmaktan utanır hale geldik. Yaziktir günahtır. Onlar bize emanet. onlar bize verilen en buyuk nimet. Yapmayin artik durun koreltin nefsinizi, sahip cikin, koruyun, kollayın, bir kere de mutlu edin yahu mutlu. Bir cocugun basini oksayamaz hale geldik, bir kadina selam veremez durumdayiz. Bu ayiplar yetmiyor mu ki küçücük çocuğun cirpinislarini izlettiriyorsunuz. Lanet olsun sizin yetişme tarziniza lanet olsun sizi yetiştirene, utanmaz arlanmaz ahlaksiz varlıklar.

#KadınaŞiddeteHayır

Yorumlar (3 Yorum)

    class='authorcomment'

    Bir kadına şiddet uygulayan insan degildir aciz bi yaratıktır KADINA ŞİDDETE HAYIR

    Evet bugün 9 mart 8 mart bitti ve ben bugunden sonradaki tüm günleri kadınlar günü ilan ediyorum… Bölün kadını ikiye aha tam ordadan yarısı ana yarısı çocuk kadın herşeydir….

    Tek sözüm var kısa ve net kadına çocuğa canlıya şiddete meyilli olan her insanın nesli tükensin .(Nokta)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: