Mobil Sohbet Siteleri

Kirli Ruhun Savaşı

Kirli Ruhun Savaşı  bir mücadele azmi içerir. Bataklığa saplanmış bir insanın debelendikçe batmasına eş değer bir yaşam mücadelesi bu. Kir ve ruhun karşılıklı edepsizliği, boğazına kadar ihanete meyil etmiş bir garip sendrom. Tutkunun da destek verdiği bu savaşta galip gelmek de içler acısı bir şey olsa gerek. Kirli bir ruh, her tarafını kaplayan bu kirden arınmak için çok çaba gösterir.

kaliteli sohbet

O özlediği tertemiz benliğe tekrar sahip olabilmek için varını yoğunu ortaya koyar. Ah o yenik düşmenin verdiği çaresizlik var ya, işte o her şeyden beter. Bir sevda hikayesi bu. Garip bir var oluş gibi. Geçmişten alıntılanan ve geleceğe hükmetmeye çalışan bir garip aşk hikayesi de denebilir.

Sevmek, o sevmek var ya,  işte bütün esrar perdesi orada birikiyor. Bir tiyatronun son perdesi gibi de finali yaptırıyor izleyenlerine, hem de acı gerçekleri gözler önüne pervasızca sere sere.

kirli ruhun savasi

Ben yıkılmam ”  diyen her insanın bir gün elbet mağlup olacağı o hayalden ibaret umutlar var ya, esas denklem de o bilinmeyeni çok fazla olan matematik problemi gibi tembel öğrencinin tüm hayallerine set çekmeye aday.

kirli ruhun

Kirli Ruhun Savaşı Biter mi?

Bitmez ki bu savaş. Kirlerinden arınmak isteyen koskoca bir beden ve ruh.. İkisinin de umutları vardı. Taa ki o simsiyah renge bürünene kadar. Şarkıda söylenir ya,  ” Hadi gir ruhuma sar beni, çal fikrimi deli et beni..

mobil sohbet

Fırtınalar kopuyor o kirli ruhun savaşı devam ederken. Beden kasılıyor, ruh bağımsız değil. Kopamıyor bir türlü kirlenmekten. Bembeyaz bir sayfa istiyor kendinden. Yanmış-yıkılmış neresi varsa iyileşsin istiyor insan. İlaç olmadan nasıl iyileşir ki bir maraz, bir garip irin, kanayan bir yara, bir apse nasıl tedavi edilir ki?

ruhun savaşı

Çık artık diyor kendi kendine.. İçinde bulunduğun bu garip kirleniş, bu saçma sapan bataklık, bu amansız hastalıktan kurtul artık..

Kır zincirlerini de bak etrafına.  Tertemiz bir hayatı yaşarken nasıl da mutluymuşsun? Ellerinle kazmışsın ruhunun mezarını da haberin yok. Şimdi iki seçeneğin var, Fazlası yok. Ya kirlerinle yaşayacaksın, ya da tertemiz olup kirli ruhun savaşı için ön saflarda olacaksın.

sebebiyat

Sen kendine yazık etmişsin bir kere. Ama ruhun ateşte kıvrandıkça canın çıkıyor. Çıkmayan candan ümit kesilmeyeceğini demediler mi sana? Git şimdi, kirlerinden ve kendinden arınıp öyle gel. Yepyeni bir temiz hayata adım atman için savaşını kazanıp öyle gel. Kirli ruhundan arın artık..!

SubaT : 26 Ekim 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi SebebiyaT.NeT

Yaşamak İçin Bir sebebin Olsun

sohbet sitesi

Yorumlar (8 Yorum)

  Kirli Ruhun Savaşı , güzel bir aciklama olmus. Basarilar diliyorum.

  tarafsız ÇOCUK

  Kiri ruhun savaşı için en azından kuvvetli bir mücadele etmek gerekli. http://Www.Sebebiyat.NeT sizlerle.

  http://Www.SebebiyaT.NeT Kirli ruhun savaşı konusunu sizlere ulaştırdı. Bize destek olun yorumlarınızla.

  Eline Emeğine Yüreğine Sağlık Çok Güzel Bir Makale Olmuş Yine.

  Yine kalbinin ve ruhunun esiri olup kaleme döktüklerin beni benden aldı… Kalemine sağlık:)

  Yine kalbinin veruhunun esiri olup kaleme döktüklerin beni benden aldı… Kalemine sağlık:)

  Ruh kirlendiğini ne zaman fark eder ? Küçük lekeler oluştuğunda fark ederse işi kolaydır. Az kirleri temizlemek kolaydır. Ya artık temizlemesi imkansız olacak kadar kirlendiyse? Orda da mutmain bir kalple Tevbe etmek gerekir .Emeğine sağlık Subat.

  Ruhunu temizlemek güzel düşünmekten geçer.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: