Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Kusursuz Sevmenin Bedeli

Ödenecekse bir bedel,  Kusursuz Sevmenin Bedeli  kadar olsun diyebiliyor musun? Veya   Kusursuzca Sevmek  ne demek, bunu hiç anlamaya çalıştın  mı? Yaz geldiği halde, kışı yaşayan insanlar vardır. Bunlar hem talihsiz hem de yalnız yaşarlar. Kaderleri bu sınavda onları yalnızlıkla imtihan edip durur. Neye inat ederler bilemeyiz ama tek bildiğimiz şey de, yolun yarısını tamamlayan tüm insanların geriye bakarak iç çektikleridir maalesef.

Yaşamak, içimden gelmiyor..

Feryadımı kendim bile duyamıyorum..

Kimse anlamıyor  halimden..

Sancılı bir hayatım var..

İşte böyle serzenişlerle yaşayıp giden insanlar asla başarılı olamazlar. Çünkü hatalara yenik düşmüşlerdir hep.

Birden bir ses duyarsınız yanı başınızda. Belli ya da belirsiz gelen bu seslere anlam da veremezsiniz. Bir yerlerden çağırır gibiler, bir yerlere davet eder gibiler hep.. Ah bu kahpe sabahların kör uyanışı.. Niye bu kadar acımasız doğar ki bu  güneş? Neden her doğduğunda batar gibi renkten renge bürünür, bir bilebilsem..

sevmenin bedeli

Kusursuz Sevmenin Bedeli Ağırdır

Bu sevmeler de böyle gider artık.   Ağır olan bu sevmenin, kendi kadar da bıraktıkları vardır elbette. Kusursuz aşık olmak, kusursuz bağlanmak,  kusursuz aşk,  kusursuz..kusursuz..!

Hiç mi hatası olmaz insan oğlunun bilemiyorum ki? Bir yerlerden tanıyor gibiyim bu acıyı ben.. Geriye yaslanıp tüm mazimi hesaba katarken, yenilenmiş ruhumla baş başa kalmayı hiç haz etmedim. Edemedim de.. Kusursuz sevmenin bedeli  kadar ağır bir bedel var mı hayatta?

Cayır cayır yanan ruhumun közlenmiş ateşinden yükselen sıcaklık gibiydi terkedilişlerim…

Bir o kadar da yalnızdım hep. Hayatta hep tek başıma kalmıştım. Bu bana sürpriz değil zaten.. Kusursuzca sevmek de işte böyle sonuçları çıkarır insanın karşısına. Yalnız, kadersiz, bir başına, hep zavallı, hep yetim, hep öksüz, hep de sevdasız..

Ağır olur sevmelerim dersiniz bazen..

Alın size ağır bir roman, okuyup okuyup yaşlanın. Sakallarınız ağarsın, dökülen saçlarınız zaten mola vermiş kafa derinizde… Neye değer verseniz, attığınız her yardım eliniz bile ellerin tersi ile itilmiş bir hayatı yaşıyorsunuz şurada.

Kime niyet, kime kısmet..

Bir gün bu hasreti bitirip gelecek olanlara kucak açacak kadar değersizleşmek de var işin içinde. Hodri meydan şu hayata o zaman.

Kusursuz Sevmenin Bedel  her zaman ağır olacak değil elbette…!

SubaT  : 04 Kasım 2019

 

Kaliteli Sohbet Sitesi SebebiyaT.NeT

Yaşamak İçin Bir Sebebin Olsun

kusursuz ask

Yorumlar (6 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat