Mobil Sohbet Siteleri

MOBİL SOHBET UYGULAMALARI

    Günümüzde internet, artık telefonlar, tabletler, pcler, akıllı cihazlar  üzerinden yaygın olarak kullanılmaktadır.  Sohbet sitemiz de bu yaygın kullanım koşullarını baz alarak, mobil sohbet, mobil sohbet  uygulaması hizmeti vermektedir. İnternet sitelerinin tamamı akıllı telefonların ve akıllı  teknolojik cihazların  kullanımının  artması sebebi ile, mobil uyumlu tasarım, mobil arayüz kullanmaktadır.

     Mobil Sohbet hizmeti, mobil chat hizmeti veren, sitemizin tasarımı da tamamen Mobil Sohbet uyumlu olarak tasarlanarak, hizmete sunulmuştur. Bu sayede  Kullanıcılarımızın telefon ile yaptıkları site ziyaretleri için ek harhangi bir  program kullanmalarına gerek kalmamıştır. Site adresimizi ziyaret esnasında kullanıcının cihazı otomatik olarak tespit edilerek, sistemin gereksinimlerine uygun olarak hizmet vermektedir.

   Telefon ile, Sohbet sitemizi dilediğiniz her yerden ziyaret edebilir, Sohbet odaları içinde, akıcı sohbete dahil olabilir, sunucumuzda canlı  müzik dinyelebilirsiniz. Sohbet odamız  sohbet sitemiz,  www.sebebiyat.net  Mobil sohbet hizmetini tüm  kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadir.

  Mobil sohbetin avantajları nelerdir ?

● Mobil cihazların en büyük avantajı taşınabilir ve çok küçük olmalarıdır.

● Dilediğiniz yerden internete bağlanabilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

● Mobil hizmet ücretsizdir.
● Mobil hizmet ile görüntülü  ve sesli görüşme yapabilirsiniz.

● Mobil sohbet  ile cabuk  etkilesime girebilirsiniz.

● Mobil sohbet ile konum bilgisi  paylasabilirsiniz.

● Mobil sohbet hizmetine 7/24 ulasabilirsiniz.

Sohbet, Kullanıcı Bilgilendirmesi

Mobil sohbet sitemiz, chat sitemiz, içinde kullanıcılarımızın daha rahat sohbet edebilmesi için bazı bilgilendirmelerde bulunmamız gerekmektedir. Bu bilgilendirme maddeleri kullanıcılarımızın güvenliği ve kaliteli hizmet verebilmemiz için, çok önemlidir.

    Öncelikli olarak kullanılacak rumuzlar ahlaki yapıya uygun olmalıdır. Uygun olmayan rumuzlar, sohbet odalarına asla alınmayacaktır. Uygun ve uyumlu rumuz ile giriş yapan kullanıcılarımız sohbet kurallarına uymak zorundadır. Sohbet kuralları site girişinde açıkça  belirtilmiştir.

Sohbet odaları içinde görevli olan yetkililer, kurallara uymayan kullanıcıları gözlemek için bulunmaktadır. Sohbet kurallarına uymayan kullanıcılar gerekli uyarıların ardından sunucudan uzaklaştırılabilirler.

Diğer kullanıcıları rahatsız etmek veya toplum huzurunu kaçırabilecek söylemler Sohbet sitemiz içinde, uzaklaştırılma sebebidir. Sohbet odaları içinde kurallara uyarak, bedava sohbet  edebilirsiniz.

  Sebebiyat  net ailesi  hepinize keyifli  sohbetler diler…

Yorumlar (13 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: