Mobil Sohbet Siteleri

Mutlu Yıllar Hepimize

Mutlu Yıllar Hepimize. Sevgi ve saygı dolu bir yıl olsun diyoruz. Acıdan ve kederden uzak olsun tüm hayatımız. Dertler bizim olmasın artık. Bombalardan, şiddetten (kadına ve hayvanlara şiddet özellikle), somurtkanlıktan, ümitsizlikten, umudun kaybolmasından ve hüsrana uğramaktan da uzak olsun bu sene. Yeni bir yıl ile birlikte içimizde sevgi tohumları açsın. Büyüklerimizi arayıp soralım, halini bilelim. Küçüklerimize sevgi gösterelim, okşayalım o minicik yüreklerini. Kalemimizden kan damlamasın asla.

Her ne varsa hayatımızda iyi olan, değerini bilip biraz daha geliştirelim. Oysa ne umutlar beslerdik değil mi diye sormayalım birbirimize. Hep gerçekleşsin isteyelim hayallerimizi. Ummadığımız anda mutluluk melekleri çalsın kapımızı. Her üzerimize gelen şeytana inat hem de. Kimliklerimizden gurur ve haysiyet eksik olmasın asla. Gölgemiz bile asaletiyle karşılasın güneşi.

kaliteli bir yıl

Mutlu Yıllar Hepimize

Hem de her kötü şeye inat edercesine mutlu olmayı-mutlu yaşamayı bilelim artık. Kötülükler gerimizde kalsın, hatta mümkünse ölsün bir köşede. Biraz umut biriktiren insanlar olur ya hani. Gelecekten beklentileri olur falan. Aslında esas insan onlar değil. Aslında esas insan, o umutların bile yüreğinde gezinmediği ve sadece bugünü değerli kılan-bugünle yaşayan-hakkına razı olan insandır.

Kime ne vereceğini de iyi biliyor Rabbim. Kimine umut, kimine sevgi, kimine saygı, kimine beklenti ve kimine de hasret. Onlarla sınıyor insanları. Sabırlarını ölçüyor adeta. Yoklukta kıymet bilinsin istiyor ki, varlıkta israf etmesinler verdiklerini. Keşke her şey bu kadar eşit olabilse, her insan bu kadar her verilene razı olabilse değil mi?

mutlu yıllar

Sevgilerde Kalın Bu Yıl

Bu yıl hepimize sevgi getirsin İnşallah. Kaliteli bir yıl olsun, amacına yönelik olsun her davranışımız. Aşk koksun, sevda koksun, güzellik koksun tüm doğanın o emsalsiz kokusu.

Yitirdiklerimizi sevgi ve saygı ile analım. Arkalarından ağıt değil, destanlar okuyalım. Gurur duyalım geçmişimizdeki değerlerimizle ve devletimizin tüm güzel insanlarına saygı ile bakalım. Kolaylaştıralım her şeyi, zorlaştırmayalım asla.

Hepimizin yeni yılı kutlu olsun. Allah tekrarını nasip etsin. Aileniz ve sevdiklerinizle beraber nice mutlu yıllara dileklerimizle esen kalın arkadaşlar. Mutlu yıllar hepimize.

Yazar : SubaT

31.12.2019

yıllar hepimize

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: