Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

NASA, 30 yıldır kullandığı eski teknolojiyi en sonunda yenileyeceğini açıkladı

NASA, gelecek jenerasyon uzay araçlarında ve aygıtlarda kullanacağı işlemciler için büyük yükseltme planları olduğunu duyurdu. HPSC olarak isimlendirilen yeni kuşak yüksek performanslı uzay bilişim işlemcileri Microchip firması tarafından üretilecek. Bu güncelleme için NASA 50 milyon dolar harcamaya hazırlanıyor. Yeni sistemler NASA’nın Güney California’daki Jet Propulsion Laboratory (JPL) tesislerinde inşa edilecek.

NASA, şu anda 30 yaşında olan son kuşak teknolojiye kıyasla, çok süratli olmasının yanı sıra, sistemin genel yanılgı toleransı ve güvenilirliğinin de artacağını söylüyor. Yeni işlemciler kullanılmadıklarında makul sürece fonksiyonlarının devre dışı bırakabildiklerinden ötürü daha verimli çalışıyorlar.

NASA, Microchip’in işlemci mimarisinin NASA vazifelerinde hesaplama verimliliğini gözle görünür bir halde artıracağını açıkladı. Uzay araçlarındaki bilgisayarlar, yeni işlemciler sayesinde hesaplanmaları bir evvelki jenerasyon işlemcilere nazaran 100 kat daha süratli gerçekleştirecekler.

NASA, eskiyen bilgi süreç ekipmanını yükseltmek isteyen tek uzay uçuşu kuruluşu değil. Yakın vakitte, Avrupa Uzay Ajansı (ESA) da eski Windows 98 tabanlı yazılımını yükselteceğini duyurmuştu.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat