Mobil Sohbet Siteleri

Paramparça Duygu Satırları

Paramparça Duygu Satırları biter mi? Bitmez. Aşktan yorgun çıkan kim varsa yaşar bunu, hem de parçalanarak yaşar ve bir türlü de doğrulamaz. Hepimizin hayatında bir takım oldu bittiler yaşanır. Kalıtsal izler bırakan her kötü şeyden de dersler çıkarırız. Yazarız kaleme vura vura hem de acımadan. Sonunun ne olduğunu bile bilmediğimiz her şeyi bir kenara atarak yaşamaya çalışırız. Kimsesizliğimizi, kimseye hissettirmeden hem de. Tek başımıza dolaşa dolaşa seyrimize devam eder dururuz.

İlk aşkımızdan tutun da, son sevdamıza varana kadar farklı her şeyi bir kenarda biriktirir olayları birbirine bağlarız hep. Anlamı olsun ya da olmasın, her detay dikkatimize takılır. Yoğrulduğumuz her hayat dersi sayesinde de bir gün mutlaka başarılı olacağız diye de hayıflanırız adeta.

Paramparça Duygu

Paramparça Duygu Satırları

Bu satırlar biter mi bilinmez ama bitmeyen tek şey, içimizdeki yaraların kanayan tarafı. Kanlı bir irin gibi her an içimizi kaplar durur. Biz kimiz, neyiz, kiminleyiz der dururuz. Neye sahipsek, onu bile yadırgarız.

Bu benim mi, değil mi, bu ne?….

Paradox denklemleri ile savaşır dururuz adeta. Yokluğunu hissettiğimiz şey tam olarak ne acaba?

Bir canlı hayatın son nefesi mi, son serzeniş mi, son kalemiz de yıkıldı mı acaba? Kimse gelmeyecek mi bize bundan sonra? Biz şimdi ne taraftayız peki? Ne kadarda saçma bir düşünce bu, bu anılar yine de yaşanmaya değer olarak bize yaşanılası bir dünyayı sundu hep. Sahteliklerine aldırmadan kabul ettik durduk biz de.

Sanki başka neyimiz vardı? Kırık, dökük, yalnız, kimsesiz yazılarımızdan başka neyimiz vardı ki, öyle değil mi?

Ah be yalnızlığım, dile gel de konuş biraz ne olur.

Paramparça duygu satırlarım işte bunlar. Yokluk içinde yazdıklarım, aslında zenginliğim bunlardı belki de. Duygularım paramparça oldu yine. Yalnızım diyorum artık anlasana..

Gelmiş geçmiş yaşadığım ne varsa senden yana.. Arayıp bulamadıklarım da hep seninle, sana dair, sana ait. Paramparça duygu satırları başka ne anlatabilir ki insana, içinde yokluk-yalnızlık-çaresizlik ve hasret barındıran her şey var burada.

Yazar : SubaT

11.01.2020

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: