Mobil Sohbet Siteleri

POPÜLER SOHBET UYGULAMALARI

Popüler  ve modern bir uygulama. Her geçen  gün   kendini değişen  dünya  düzenine uyduruyor, modernizasyona bağlı  ilerlemeye devam ediyor. Bu ritmi yakalamak, popüler  bir uygulama olarak kalabilmek sizce ne kadar emek ister ?

  Sohbet siteleriBay bayan arkadaş bulma sitesi, bay bayan flört, sabah sohbet , çoğalmaya ve yeni imkanlar  sunmaya daha ne kadar devam edecek bilinmez, lakin ilerleyen teknoloji, iletisim caginda oluşumuz, uzaklari bir tuş kadar yakın eden veri tabanlı sistemler,  bilim, teknoloji ve sanayinin ne kadar kıymetli ve gerekli oldugunu göstermeye  devam edecek.

   Gereksinim yada değil, halen kocaman  ucu  açık  bir soru işareti, iyi niyetlimi yoksa art niyetli  mi  bu sorular cevapsız  kalmaya devam edeceğe  benziyor. Lakin bilinmesi gereken su ki; internet, telefon, iletisim ve sanal dünya insanları  ele gecirmeye, onlara bağımlı  bir hayat yasamamiza sebep olmaya, aşırı  derecede istekli, kararlı  ve azimli görünüyor.

Yorumlar (5 Yorum)

  Sanal dünya gercekleri

  Sanalda dayı olanlar nedense emimin karşısında kuzu oluyorlar. Emegine saglık sanal Dünyamın Gerçek insanı:)

  Sanal dünya diyorlar buraya, uğradım geçtim. Beklediğim ufak bir telefon görüşmesiydi, artık ondanda vazgeçtim. Gideceksen git yolun açık olsun, gözlerinde yüreğinde huzur bulmuştum al istemem o da senin olsun. ÇUNKI SEBEBIYAT AILEM YETER BANA….

  Tirtiklijelatin

  Populer sohbet sebebiyat

  Sebebiyat net ailesi tskler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: