Mobil Sohbet Siteleri

Sanal Yalanlar

Bugün size Sanal Yalanlar hakkında biraz bilgi verelim. Aslında sanal yalan ve size bunun getirisi nedir bunu iyi bilmek lazım. Sonuçlarına katlanmak, getireceklerine inanmak, bıraktığı yıkıntılardan ders de almak lazım belki. Tek iyi sonucu vardır sanal yalanların, o da alınacak dersler. Bu sistem içerisinde senarist sizsiniz.

Bir film yazar, içine bir konu yerleştirir ve o konuda rol alacak insanları belirlersiniz. İkinci bir insan veya üçüncü bir kişi de yeterlidir. Çok fazla başrol sorun yaratır size. Çünkü esas rol alacak kişilerin fazla olması konuyu fazlasıyla dağıtır. Kendinizi ön plana çıkarmak istediğiniz için bu size zorluklar yaratır.

En başında demiştik, bu yalan ne ifade eder diye. İşte en önemli nokta da bu. Sanaldan yalan konuşmak, sanal üzerinden aslında olmak istediğinizi olabilmek, o role bürünmek veya oynadığınız filmin senaryosunu kendinizin yazabilmesi. Sıradan insanlar, akıllı değildir. Akıl, tamamen insanın kendine seçtiği bir hayat tarzı ve bu tarz içerisinde olabildiğince yükselmenin adı da zeka seviyesidir.

sanal yalan

Sanal Yalanlar Gerçek mi?

Bir yalanın gerçek olabilmesi için iyi kurgulanması gerekir. Bu da kendi içerisinde bir sanatın icra edilmesi ile örtüşür. Ortaya çıkan sonuçlarını iyi değerlendirebilirseniz, bu yalan size gerçeğin olması gerektiği gibi yaşanmasını kabul ettirir. Peki bu gerçek, neyi ifade eder?

Bu yalanı şu şekilde anlayalım:

Örnekleriyle hareket edelim şimdi.

• Bir sanal yalan, inandırıcı olması için gerçeğiyle birebir benzemesi lazım.

• Bir yalan, inandırıcı olmalı.

• Karşınızdaki insan, sizin asla yalan söylemeyeceğinize inanmalı ki, bu yalana söyleyecek söz bulamasın.

Sanalda söylenen yalanlar, gerçek hayatın içerisinde kendine yer bulabilir.

sanalda söylenen yalanlar

İşte bu başlıklardan yola çıkıldığı zaman anlıyoruz ki, bu dünya zaten yalan üzerine kurulmuşsa elden gelen bir şey yok. Siz bir kez bu yalanı konuşmuşsanız ve bu da en belirgin vaziyette kendini ortaya çıkarmışsa, bundan sonra doğruyu da konuşsanız asla bir faydası olmayacak. İnandırıcılığınız kendini yitirmiş olacak. Kaybettiğiniz bu değer sayesinde, sanaliteniz sarsılmış ve bir daha kendini bulamayacak bir hale gelmiştir.

Unutmayın, hiç bir yalan uzun sürmez ve elbet bir gün gerçekler anlaşılır. O zaman da, birilerinin yüzüne bakacak yüzünüzün de olması şart. Tabii ki, o görünmeyen sahte yüzünüz kalmışsa..!

Sanal yalanlar asla yalan olarak kalmaz..

SubaT : 17 Ekim 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi SebebiyaT.NeT

Yaşamak İçin Bir Sebebin Olmalı

yalan

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: