Mobil Sohbet Siteleri

Seni Anlatıyorum Kendime

Yaşadığım bu paramparça duygularla Seni Anlatıyorum Kendime. Gülümsediğim resimlere bakıyorum şimdi. Unuttuğun hiç bir şey kalmadı içimde. Bu kadar mesafe koymanı anlardım da, kimseye anlatamadım bunu. Duvarlarla konuşuyorum biliyor musun? Yüreğinden taşındığım o ilk günü hiç unutmadım. Ben kafam ayıkken, senin kadar güzel birini hiç izlemedim gözlerimin en derininde. Hayat bazen koskoca bir yalanı anlatır bize. En sevdiğim anlarımda bile senden ayrı yaşıyordum. Gözlerinden düştüğüm o ilk damla gibi de basit değildim ki.

Neyin ezberini  bozayım şimdi. Her zerrene tapacak kadar sevdiğim bir insansın derdim ya sana.. Şimdi onları unutmaya başladım. Anlatmak istiyorum kendime seni, canımdan kopup gittiğin anlarda bile kızmamıştım. Hep sende volta atardım, kapalı duvarları aşmaya azimliyken bile yutkunduğum ne varsa bana hayat verirdi. ”Vurma be kaderim, vurma artık bana” diye diye çırpınıyordum çaresizce. Kuyumu kazabilecek kadar neden nefrete düştün söylesene. Beni öldürmek istediğini baştan beri biliyordum ama ölümü senin elinden kabullenmek için ne yapmıştım ki sana?

anlatıyorum seni

Seni Anlatıyorum Kendime Defalarca

Vurma artık” dedikçe vurdun. İçimde kanayan bir yara değildin. Ama bu başka bir şey. Çok başka hemde. Çıkarsızca sevmek demek ne demekti acaba? Hiç düşündün mü?

Bak şimdi koskoca bir irin, bir bulaşıcı virüs gibi içimi sarmandan bile haz alıyorken, şimdi bu bambaşka hisler de neyin nesi?

Elini gökyüzüne açıp hiç dua ettin mi? Etmedin.

Ben bulutlara yuva yapıp seni doyasıya izlerken, rastlamak istiyorum hayaline. Bana uzaktan gülümser gibisin. Bunlar hep hayal, hep rüya..

Seni benden alan bu kadere isyanım olacak öbür tarafta. Bak bu adam şimdi arafta..
Boşa dönmüşüm senden başka tarafa” derdin ya hep. Haklıydın, boşuna yaşamışım senin baktığın tarafta..

Yitik, özlem dolu, hasret mağduru, kader yoksunu, kederli, savruk.. Ve bir o kadar da yalnız bir adamın sessiz çığlığı sana ne kadar gelebilir ki? Ellerim uzanmıyor bile sana. Yokluk böyledir işte. Varken kıymetini bilemediğin şeyle imtihan edilirsin, onu kaybedince..

Şimdi seni anlatıyorum kendime, duymayacağımı bile bile..!

SubaT : 16 Ekim 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi SebebiyaT.NeT

kaliteli sohbet sitesi

Yorumlar (8 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: