Mobil Sohbet Siteleri

Şeytandan Yapılmış Melekler

Şeytandan Yapılmış Melekler, hayatımızın her anında karşımıza çıkar. Belkide bazı insanlar bunu tam olarak fark etmeyebilir. Ama  Şeytan ve Melek  tam da aslına uygun durumda karşımıza çıksaydı, zaten hayatın anlamı kalmazdı. Küçük mutluluklar adına büyük sevdalar yaşamayı hayal ede ede, şeytan ile meleğin farkını hiç anlayamadık..

şeytandan yapılmış

Tamiratı mümkün olmayan kırık kalpleri, bozulduğu yerde tamir etmeye kalkan bu  ruhani varlıklar  sayesinde her gün yeni bir yıkıntıyı bertaraf etmeye kader diyoruz işte. Yanmış ve yıkılmış ne varsa, aşk ve sevgi adına bitik hangi ilişki varsa, oraya yığılır bu şekilsiz yaratıklar.

melekler

Masumane bir aşk mağduru ne anlar ki şeytandan, ne anlar ki melekten? Ahuzar ederek yaşanan hayatın hangi sayfası olumlu sonuçlar çıkarır bilemeyiz. Ama bu kılıksız varlıklar peşimizi hiç mi hiç bırakmaz. Bazen şekilsiz bir ruh, bazen bir gölge, bazen sevimli bir hayalet, bazen de kapsamlı bir kusursuz insan şeklinde karşımıza çıkar.

Kandırmaya kalkar o zavallı yüreğimizi. Beynimizde işlediği her hücre, bizi fazlasıyla onore eder. Kutsanmış sayarız kendimizi. Bir kuzey yıldızı edasıyla bizi yörüngesinde tutarak, yol göstermeye kalkar. Nasibini alamamış bir insan, beklentisini karşılayan o varlığı adeta ilah gibi görünce, işte o an nefesler tutulur adeta. Dilin, ete-kemiğe bürünmüş olması da işin cabası..

sebebiyat

Tarifsiz bir tutkuyla kaplandığını hisseden insan fikriyatı açısından sorun kalmamış gibi görünse de, şeytandan yapılmış melekler daima görevinin başındadır. Tam özgür ve hep özgür ve hep kuralsız..

Şeytandan Yapılmış Melekler Kimler?

Bu varlıklar hep aramızda. Olur olmaz zamanlarda çıkarlar ortaya. Tam mutluyum dediğin anlarda otururlar hayatının en orta yerine. Vakitli ve vakitsiz çıkışlarıyla hem sevdiklerini hem de seni dağlar bırakırlar.

seytandan yapilmis melekler

Kusursuz ve riyadan uzak sandığın o güzel hayatının emsalsiz yıkılışını izletirler adeta. Kime mi? Tabii ki sana ve sevdiklerine, hatta sevemediklerine. Sevmeye çalıştıklarını bile yarıda keserler. Ah o yalnızlığım nerede dersiniz adeta, kalabalıklaşan etrafınıza umutsuz gözlerle baktıkça.

Bunlar hep o şeytandan yapılmış melekler sayesinde. Yine de tebessüm edebilecek kadar cesaretiniz varsa ağlayan bedeninize bir anlam yüklemek de çok manidar. Uzak durun bu görüntü varlıklarından ya da alın ruhunuza satılmışları..

SubaT : 27 Ekim 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi SebebiyaT.NeT

   Yaşamak İçin Bir Sebebin Olsun

şeytan ve melek

Yorumlar (6 Yorum)

  http://Www.sebebiyat.net Şeytandan yapılmış melekler konusu harika anlatılmış. Basarilar.

  Güzel bir makale oldu sanıyorum.

  SergüzeSt

  Okumaya bayıldım. Gerçekten güzel bir kalemsiniz Subat. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  Şeytan ta melek tir denir ya bu bana doğru gelmedi nedense . Şeytan insan ırkının kötülük yapması için çalışır. Melek ise insanların günaha girmemesi için içimize iyilik ve güzellik fısıldarlar. Melek ruhlu, Melek yürekli insanların hayatımızda çoğalması dileğiyle. Eline sağlık Subat

  Güzel Yazı Herzamanki Gibi Efenim.

  Emeğine sağlık Subat güzel bir detay yakalamışsın.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: