Mobil Sohbet Siteleri

SOHBET ADAB-I

   Sanal dünyanin  populer sohbet uygulamalari,  irc sunucuları  sohbet siteleri, chat odaları, Yeni hizmetler  ile siz  kullanıcılarına genis bir hizmet yelpazesi sunmaya  devam  ediyor. Görüntülü  konuşma  imkani sesli iletişim  canlı  yayın sohbetleri, javasiz ve mobil uyumlu  görüşme  talepleri, anında sesli ve goruntulu sohbet, modern  dunya degisimine, chat siteleri, irc sunuculari da ayak uydurarak gelişime  ve yenilikçi  akıma adapte oldular.

    Kısacık  bir sohbet olarak adlandırılan işleyişin  altında bu işe emek verenlerin gayreti, çabası, ve is gücünün  bulunduğunu  unutmayınız. Kendini revize eden, modernizasyona ayak uydurmak zorunda olan, farklılık  ve yenilikcilik ruhu taşıyan kişilerin  bu işte bir emektar oldugunun unutulmamasi, işgücünün  karşılığını iyi niyetli  insanlar kazanmak oldugu gerçeğinin göz  ardı  edilmemesi gerekmektedir.

     Sanal dünya adi altinda gerçekleşen  sohbetlerin  tamamının arkasında  birer birey oldugunu, kalplerinin, ve hislerinin bulunduğunu, siz kullanıcıların eğlenceli  ve guzel vakit gecirmeniz icin, bu uygulamara  zaman harcadıkları ve maddi manevi yatırımlarda bulundukları realitesi düşünülmelidir.  Soz konusu konuların, ciddi sekilde değerlendirip yorum yapılmalı empati  duygusu ile  karar verilmelidir.

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: