Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet Edelim

Sohbet Edelim diyoruz. Mutluluk belki sohbet ederek yakalanabilir. Mobil sohbet çok mu önemli diyor gibisiniz. Bence önemli evet. İnsanlar iletişim kurarak bir şeyler bulabilir. İnsanların dünyası çok farklıdır. Yalnız kalmayı sevemeyen ama bunu kader olarak kabul etmesi gereken bir dünyadır bu. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, onlar için yaşamlarının ‘olmazsa olmaz’ şartıdır.

İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan insanlar sevimli ve iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir.

Fakat; Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder.

Eğitimsiz ve gelişmemiş insan tipleri çekilmez olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar. Sohbet etmek için elverişli insanlarda bunu sıkça görebilirsiniz.

mobil sohbet

Sohbet Edelim Hadi

Sohbet ederken aşk da olmalı değil mi? Gelin birlikte bir sevda masalına uzanalım.

”Hayalini kurduğum ne varsa ve seninle yaşayabildiğim her şeyi tekrar tekrar kendi kendime de yaşamak istedim hep. Çünkü sen başkaydın, her güzel şey sendin, her anlamlı şeyde adın-ismin-resmin vardı adeta. Başka tenlerde, yabancı tenlerde ve garip tenlerde hep seni aramak pahasına kahpe sabahlara uyandım ama hepsi de bana senden başka bir tenin varlığını öğretmedi, öğretemedi.”

Kime ne dediysem olmadı ki, kime gidip seni aradıysam, sendeki dokuyu ve tadı bulamadım be sevdalım.

”Yine yalnızdım sen yokken ve sensizken, daha da sessizdim artık. Bir gün buralarda seni ne kadar aradıysam, işte o kadar sessizliğinin çaresizliğini yaşayacaktım. Bu kadar asil ve düzgün bir sevdanın adı aslında ben değildim, sendin..”

”Tutarsız yaşantımın en samimi işareti seninle olan hayatımın anlamında kaybolmak olmadı hiç. Seninle anlamı olan her şeyi yaşamak istiyordum.”

”Kalitesiz bir dünya özlemi kimin olabilir ki? Sahibi olmadığımız bir ömrü yaşıyoruz ikimiz de aslında. Ya da sahipsiz bir ömrün son demlerini. Esasen birbirimiz için yaratıldığımızı anladığımızda belki de bu dünyadan gitmiştik ebediyen. Bu ağır sevdanın bizde yarattığı çaresizliğin en açık ifadesi de birbirimizle olan duygu yoğunluğu yaşantısının tarifsizliği oluyordu.”

Sohbet edelim hadi. Gel artık. Belki aşkı bu şekilde buluruz. Ne dersin?

Yazan : SubaT

18.12.2019

SebebiyaT.NeT Sohbet Siteleri

sohbet siteleri

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: