Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet Etmek

Sohbet Etmek kendi içinde bir takım güzel şeyler yaratır. Mobil sohbet siteleri içerisinde chat yapmaya başlamak için çok fazla sebebiniz var. Kendi iletişim aracınız olarak görmek isteyebileceğiniz bir platform olması sebebiyle sitemiz, bir dizi uygulama ile doludur.

Bunların içerisinde en çok göze batan şey de, mirc ve mobil giriş bölümleri ile ana sayfamıza yazılan makalelerdir. Bunları dikkatle takip ettiğinizde, karşınıza çok güzel sonuçlar çıkmaktadır. Görsel bir zenginlik ve dikkatli bir biçimde oluşturulan, daha doğrusu sizler için özenle bir araya getirilen bu çalışmalar sayesinde artık zorlanmadan sohbet edebilecek ve yeni yeni dostluklara imza atabileceksiniz.

Güzel bir muhabbetin sonunda sevdiğiniz bir insanla kurduğunuz güzel bir aşk ilişkisini ele alalım mesela. Ona neler söylemezdiniz ki, değil mi? Aklınızdan çıkan her güzel kelimeyi kaleme almış olsanız neler yazmazdınız ki? Örnek verelim mesela:

chat

Sohbet Etmek

Seninle sohbet etmek var ya, o kadar güzel ki.. Canımsın şimdi daha bir güzel yüksek sesle söylemek istiyorum. Uzakta olman beni susturmamalı yüreğimi susturamam ki.. Seni özlemlerime katıp bir gün uyanamazsak eğer; kan ter içinde.. Nazarlarımıza yüklerim suçlarımızı..

Soran olursa bir gün; elbet derim ki; göğsümü kabartıp suçumuz sevmekti ;en çokta koyan önce gözlerde ölmekti…;
Bir gün ölmeyecek miydik nasıl olsa…

Nasıl hasretim sana hem de nasıl.. Gözlerim hep sen çıkacakmışsın ki gibi karşıma öyle panik öyle sevinçli ki anlatamam.. Susarım.. Seni ilk gördüğüm gündeyim şimdi.. Yanaklarımdan yastığıma düşen damlada diyemediklerim.. Ne kadar yalnızım, ne kadar sensiz, yastığım nemli yanaklarım gibi şimdi beklerim seni bir pencere kenarından..

Bilmesem sıcaklığını hissedemezdim bunca yoğun yaşamazdım seninle tüm yaşadıklarımızı.. İyi ki varsın dediğim en önemlisi kalbimi ve bakışlarımı sende bıraktığım olmazsa olmazlarımın en önemlisi sevdiğim en büyük aşkım sen… Bak! Bir gün daha sensiz ve yalnız geçmiş..

Ne zaman düşlesem bizi.. ki her sabah uyandığımda yokluğunda ıslanmış gözlerle uyanıyorum. İçimde bir ses, bize yaptığım haksızlıklar için hesap sormakta bana/durmaksızın.. Nasıl bir pişmanlıksa demir almış üzerimde sancısı.. Kaç zamandır içimdeki çocuk can çekişmekte..Bu sabah ve kaç sabah olduğu gibi.. Anladım ki küçük kıyamet hatalarımsa, büyük kıyamet yokluğun.. Demek ki yaşı olmazmış aşkın ve sevdanın…

İşte böyle sayın sohbetçiler.. Siz de bu satırlara ek olarak bizlere yazabilir, duygularınıza kalem olabilirsiniz. Sohbet etmek sıradan bir şey gibi görünse de, aslında başlı başına bir sanattır. Saygılarımızla.

Yazan : SubaT

03.12.2018

mobil sohbet siteleri

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: