Mobil Sohbet Siteleri

SohbetTanesi Odaları

SohbetTanesi Odaları adı altında yapacağımız bu söyleşimiz sizlere bilgilendirme amacı ile konu açmış bulunmaktayız. Bir an mutlu olabilmesi İçin nefes alması yeterli…Gôkyüzûnû gôrebiliyorsan, ellerinle tutabiliyorsan, aslında dünyanın en şanslı insanısın demektir. Odalarımızda dilediğiniz gibi eğlenebilir yeni dostlar edinebilirsiniz.

Sohbet Siteleri arasında en çok rahat edebileceğiniz platform bizim mekanımızdır. Sizce neden bu kadar iddialıyız. Plaformumuz giriş yaptınız sohbetinizi muhabbetinizi yaptınız ve çıktınız. Bütün muhabbetiniz platformda kalmaktadır. Kısacası Platformumuzdan çıkış yaptığınızda içiniz rahat etmektedir. Siz sosyal bir paylaşım aracınızı kimseyle paylaşmadıktan sonra her şey gizli kalmaktadır.

Hiç kimse size ulaşamaz ve yazamaz. Yani yaptığınız bütün sohbet orada kalmaktadır. Kısacası sanal ortam sanalda kalmaktadır. Bununla birlikte aramızda katılan kullanıcılarımızda 7,8 yıl süren dostluklarımız sürmektedir. Yani ortamı sadece sanal olarak görmekte yanlıştır.

Son zamanlarda Seviyeli Sohbet sitelerinde yapılan gelişmeler daima kullanıcılara olumlu yansımıştır. Çünkü sitelerin alt yapıları geliştikçe kullanıcı sayıları da artmaktadır. Bu süreç beraberinde daha büyük kitlelerin bir araya gelmelerine de ortam sağlar. Ortamın nezih olması kullanıcılarımızın artmasıyla birlikte daha güzel daha kalabalık bir hal almaktadır. Ortamın kalabalık olması Türkiye’de sanal ortam meraklılarının Seviyeli insanların bizim platformumuzda çoğalması demektir.

                           Sevgi ne demektir?

Sevgi tahammül eder ve iyilikle davranır. Sevgi kıskanç değildir, övünmez, kibirlenmez, çirkin davranışlarda bulunmaz, kendi çıkarını düşünmez, kolayca kızmaz. Yapılan kötülüğün hesabını tutmaz. Haksızlığa sevinmez, onun sevinci hakikatle birliktedir. Her şeye katlanır, her şeye inanır, her şeyi ümit eder, her şeye dayanır. Sevgi asla son bulmaz.

Sanal ortamda peki sevgi, sevmek ve sevilmek nasıldır? Sevmenin yaşı, dini, dili, ırkı olmadığı gibi sevmenin yeri mekanı sanalı da olmaz. Bizler sanal ortam demiyoruz, İnsanlara sanal gözle bakmadan duygularımızla birlikte takılıyoruz. Sanal ortamda yaşanılan her şey yeri zamanı geldiğinde kişiler karşılıklı istiyorsa reel yaşantılara da taşınabilmektedir. Sonuçta ortam sanalda olsa yazanlar insandır gerçeğini unutmamalıyız.

Sohbet Siteleri arasında iddialı olmamızın ana nedenlerinden bazıları kısaca anlatmaya çalıştık. Platformumuzda kullanacağınız uygulamalarımız oyun, kelime, ve yarışma odalarımız, tamamen ücretsizdir. Sizin huzurunuz bizim için önemlidir….

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: