Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet ve Müzik

Sohbet Sitelerinde Müzik

Radyo Sohbet Kanalı

Sohbet sitelerinin olmazsa olmaz ve en rövanşta olan kanalı elbette ki “Radyo Kanalı`dır”.. müzik evrenseldir diyerek yazımıza başlıyorum.

Sohbet sitelerinde, sohbeti canlı tutan ve neşelendiren bir kanaldan bahsediyoruz. İsteklerle dolu, müzik ve eğlence ile dolu bir kanal. Tabi ki radyo kanalı olabilir.

Bütün sohbet siteleri kanallarının gelişimini sağlamak ve siteye kullanıcı çekmek için öncelikle dj ve radyo kanalını düzenlemeye çalışırlar. Aslın da yaptıkları çok doğru bir yönelmedir. Çünkü bir sohbet sitesinin baş kanallarından birisi de radyo kanalıdır. Ve bu kanala getireceğiniz radyo sorumlusu ve dj`ler kanalın genek havasını değiştirecek kişilerdir.

Radyo kanalınız ne kadar renkli ve farklı kişiliklere sahip dj`ler ile dolu ise, sohbet sitenize giriş yapan kullanıcılarınızın da kültürel ve kişilik özellikleri o kadar geniş yelpazede olur.

Radyo kanalı ve dj`ler ne kadar enerji yayan ve dinleyicilerin hoşuna gidecek müzik tarzlarını yansıtır ve dinletirseler beğeni, dinlenme oranları o kadar yüksek olur.

En önemlisi ise radyo sorumlusu olarak atadığınız ve yetkilendirdiğiniz arkadaşın çevre ile ilişkileridir. Çünkü ilişkileri ne kadar samimi ve sıcak ise ilişki kurdukları dj`ler de sohbet sitenize o kadar sıcak ve samimi davranır.

 

Kullanıcıların dj`lerdenbeklentileri bulunmaktadır. Bunların başında dj`in anons ile birlikte yayın yapması, istenilen veya istek yapılan şarkılar varsa yayında yer verilmesi,yapılan istekleri hiçbir kayırma durumu olmadan adaletli bir şekilde çalınması ve yayında yer verilmesi, konuşma üslubunun saygı çerçevesi içerisinde olması kullanıcı isteklerinin bir kısmıdır.

Tabi ki kullanıcıların istekleri yanına tabi ki djin de istekleri bulunmaktadır. Dj`in isteyeceği ilk baş isteği çok fazla kullanıcıya ulaşıp sesini duyurmak ve aktif olarak dinleyen ve yayına katılan kullanıcıların olmasıdır.

En başta ise sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde şarkılar ve sohbet gerçekleştirebilmektedir. Çünkü maalesef ki bazı kendini dj olarak tanıtan arkadaşlarımızdan istenilmeyen performanslar görmekteyiz. Bu hem sohbet sitemizin kalitesini hem de bizlerin kalitesini düşürmektedir. Bu sebeple seçeceğiniz dj`ler size ve karakterinize, gösterdiğiniz çabaya uygun olmalıdırlar.

Kısacası sohbet sitenizi iyi kalitede ve eğlenceli bir duruma getirmek istiyorsanız, radyo ve sohbet kanallarınızı aktif tutmak zorundasınız. Aksi halde sadece maddi ve manevi kayıplar yaşamaya mahkum olabilirsiniz. Chat siteleri

O halde bütün şarkılarımız siz değerli sohbet sever arkadaşlarımıza armağandı..

Sevgi ve saygı ile kalmanız dileğiyle..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: