Mobil Sohbet Siteleri

SOHBETHANE VİZYON

Sohbet Amac:

Farkli kulturler, farkli insanlar, icten samimi dostluklar kurmak, gündelik  hayat karmasisindan bir nebze de olsa  uzaklasarak stres atmak, sevecen, sicakkanli, dostluklar kazanmak, kelime dagarcigimiza yeni argümanlar eklemek, bilmediklerimizi öğrenebilmek,  yeni kültürler, yeni ortamlar  içinde kendimize yer edinebilmek, sosyallesmek, kendi ilimiz ve komsu illerden bay bayan arkadaş  edinebilmektir.

Vizyon;
 
Mazisi 1995 e dayanan sohbet  platformları, sohbet kanallari, chat siteleri,  Irc sunuculari içinde farkli ve samimi bir ortam sunmak, kullanıcılarımızın rahatca ve özgürce sohbet edebilmesini saglamak, parmakla gosterilen bir sunucu haline gelerek, bu pazarda bizde variz diyebilmek. Yenilikçi  ve degisen modern uygulamalara ayak uydurarak her türlü  imkani herkesten önce  degerlendirerek, uygunluk  ölçüsünde  kullanıcılarımıza  ulaştırmak.
Sohbethane

Yorumlar (4 Yorum)

    Çok şükür ki internet, bir şeyi söylemeden önce düşünme imkanını sunuyor. Ne zaman ki konuşma bir yerde tıkandı, ya da bir konuda fikir belirtmeniz gerekiyor, ne söyleyeceğinize karar vermek için zamanınız var. Eğer riskli bir durumdaysanız, daha önceki konuşmalarınızı gözden geçirin. Paniğe kapılıp saçmalamaya gerek yok, geçmiş konuşmalara bakın ve ne söyleyeceğinize karar verin.

    Bu sayede verilmeye çalışan gizli mesajları da atlamamış olursunuz, imalı bir soruyla karşılaştığınızda düşünme hakkınızı kullanın, cevabın neden geciktiği sorulursa da kahve almaya gittiğinizi söylersiniz.:)

    E sanal gibi oldu iste emmim oda karmaşik degil

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: