Mobil Sohbet Siteleri

Sunucularda görevlendirme şekli

Sunucularda görevlendirme şekli;

Sohbet siteleri, chat siteleri, sohbet kanallarının tamamında görev dağılımı ve yetkilendirme yapılmaktadır.

Sunucularda görev dağılımlarının ve yetkilendirmelerin asıl sebepleri, organisazyon şemasında herkesin gerekli inisiyatifi almalarını sağlamak, uzerlerine düşen vazifelerini ifa etmelerine yardımcı olmaktır.

Irc kanalları, sohbetchat, ortamlarında genellikle #sohbet kanalları bulunmakta ve bu odalarda akıcı bir muhabbet gerçekleşmektedir. Hâliyle bazı anlaşmazlıklar yaşanmaktadır.

Sohbet sitelerinde bulunan , global kanalların içinde yer alan eğlence kanalları (#sohbet, #oxm , #oyun, #kelime, #moos vb..) farklı şekilde kullanıcılar tarafından ziyaret edilmektedir. Bu sebepten dolayi, her odanın ayri bir yöneticisi olmalı ve sohbetin ve konuların gidişatına yön vermelidirler.

Görevlendirilmiş yetkili kişilere yardımcı olmanız, sorumluluk alanlarında kolaylık sağlamanızı temenni eder. Irc.sebebiyat.net dünyasında mutlu sohbetler, hoş saatler gecirmenizi dileriz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: