Mobil Sohbet Siteleri

Tenin Cennetim Olsun

Varsın başka cennet olmasın, Tenin Cennetim Olsun. Cehennem dediğin nedir ki? İki üç parça ateş değil  mi hepsi? Varsın yanayım cayır cayır. Ne de olsa oradan çıkınca cennetim olmayacak mı? İşte o cenneti ben daha görmedim belki ama hissettim adeta. Bir insan düşün. Seni delice seven ama kavuşamayan. Delicesine bir sevda bu. Sevdan ateşten bir gömlek be güzelim. Zaten sensizken cehennemi yaşadım hep. O gömleği kaç kez giymiştim bilsen bunu. O zaman derdin işte bana. ” Sen gerçekten sevmişsin be adam ”

Gelip sarsaydın şu bedenimi teninle diye çok bekledim. İşte bu duygu insana sorular söyletiyor. İnsan kaç kere ölür ki bu hayatta, biliyor musun? İnsan bu yangınla ne kadar daha yanmaya dayanabilir ki? Yok işte bu aşkın tarifi, süslü kelimelerim kalmadı bitti. Yitti gitti beklediklerimin hepsi. Tek sen kaldın umudum. ” Cennetim ol ” derdim sana, inanamazdın ya hani..

cennetim olsun

Tenin Cennetim Olsun Sevgilim

Dağlara mı, yollara mı, taşlara mı? Nelere anlatayım bu derdimi. Tenin cennet, tenin şarap, tenin ekmek, tenin sevda be kadın..!

Ne kadar da yanmışım cennetinde bilsen. Bilsen bu kadar yakamaz, alırdın beni belkide. Yanına alırdın değil mi ? Bu garip insan seni sevmekten başka ne yapabildi ki? Cehenneminde değildi hiç. Tenini cennetten bir bahçe diye sevdi. Ona inandı. Seni canından daha fazla değerli gören, peşinden sürüklenen biri var derdim ya hep. İşte o bendim. Elinden tutmayı hayal ettim, cennet bahçende durmayı bildim. Teninde sabahladım belki de yıllarca.. doyamadım be kadın.! Çıkar beni artık şu ateşten, cennetine al artık. Ruhum yalnız, ten sahipsiz, elinden bir tebessüm beklerim.

tenin cennetim

 Ölemem ki, Cennetim Olsan

Sımsıkı bir sevda ateşiyle yanmayı kim istemez ki? Kim bu aşkla oynar, kim oynatır, kim aklıyla alay eder gibi yaşamayı seçer?

Ah be cennetim, ah be cennet bahçem. Sen bende öbür dünyadan daha da başka bir dünyasın. Korkmuyorum artık ölümden. Şimdi cennetin bahçesinde seninleyim işte. Çıkmıyorum buradan artık. Bundan sonra tenin cennetim olsun.

SubaT : 08 Ekim 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi Sebebiyat.NeT

 

 

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: