Mobil Sohbet Siteleri

Uzaklardaki Aşk

Aşk ve uzak.. Bir tuzak adeta insana. Uzaklardaki Aşk; Sevene de, sevilene de, sevgisinden ölene de.. ağır bir konu. Ne de olsa çok uzak.. Hatta milyon kilometre uzak sandığınız bir insanı sevmek ne kadar da acı..

Bitmeyen bir ihtirasla yaşadığınız aşkın adını ne koyarsanız koyun, sizi bitirmeye aday habis bir ur gibidir adeta. Kanamalı bir yara, kanlı bir irin, tedavisi olmayan bir yalnızlık zehri gibi.. İçten içe kemirir durur her yerinizi. İstemsizce çarpan kalbiniz durmalı mı acaba? Ne dersiniz buna? ” Gelip sarsa bu canı ” demekten harap oldunuz bakın.

Ah gurbet, neye yarar ki varlığın. Bakınca için gidiyor resmine, göremeyince özlüyorsun işte. Dokunamadığını biliyorsun. Ölüyorken sensizken, bu garip çığlık da neyin nesi dersin adeta. Beynin susar adeta. Gözünün yaşını silen bile yok. Bu yıkıntıya ne kadar dayanırsın bilinmez ama bu uzaklardaki aşk içten içe öldürür adamı.

kaliteli sohbet sitesi

Kanayan yaranı mı sarıyorlar sanki, yolunu beklemekten öldüğün insan gelecek mi bir gün.. Sadece tek bir gün sen onsuzluktan ölürken yanında bitebilecek mi acaba? Vazgeç dersin kendine bu sevdadan. Yüreğinin ortasında bir tepe oluşur, kan nereden gelir de atardamara gider anlayamazsın bile, çünkü kanın çekilir içten içe… anlayamazsın bunu.. anlam veremezsin ki sevgili..!

Uzaklardaki Aşk Ne İfade Eder?

Kırdırdın işte hatrını, tövbe ettirdin yüreğine sonunda, aramasın istedin seni. Ne değişti ki? Neyi değiştirebildin be sevgili? Seven sen, yanan sen, aptal yine sen oldun bak. Seher vakti ağlayan kuşlar gibisin artık. Uykular gider, uykular zehir-zıkkım olur. Hakikat bu işte be sevgili. Yürek yarası ağır gelir seven adama, adam olana, adam olabilene.. Neyi ifade ettiğini sen bilemezsin ki, bunu o zavallı yüreğine sor. O iyi anlar.

Her dediğim çıktı ” dersin bazen kendi kendine. Haklı çıkmanın da kötü tarafı olurmuş baksana. Keşke ben haklı olmasaydım da, haksızken daha mutlu olmayı seçseydim diyeceksin defalarca. Tövbeler olsun uzakları sevmeye, tövbeler olsun yağmurda onu beklemeye, tövbeler olsun ki hasretini çekmişim.

uzaklardaki ask

Her şey bir yana da, şu an gelse, sadece gelse, yalnızlığımı alsa, beni anlasa, benimle anlaşsa.. Topraklara verdiğim cesedimi çiğnese de umurumda olmaz. Her gece ben zaten Azrail ile savaşmıyor muyum ki? Bin kez ölsem ne yazar bu saatten sonra. ” Ölüler konuşmaz be sevgili ” diyerek öleceksin be zavallı seven.. Yalnız başına hem de..

Uzaklardaki aşk bunu ne kadar ciddiye alabilir bir düşün be sevgili..! Bir düşün, kaderden bin ah işit bundan sonra. Artık tamamen ölüsün. Kahpe sabahlara yalnız başına uyanmaktan acı olan başka bir şey biliyorsan anlat bana yüreğim.. Anlat da, bin kez daha öleyim yine. Ah be sevgili, bak bizim şarkımız da başladı.. Yoksun işte yine.! Sen yaşıyorsun, bin kez daha yaşa, hakkındır. Ama bak ben kabrimde sessizce uyuyorum. Bu ömrüm seni sevmeye kaldı ve bitti. Senin olduğun her yer, öldüğüm yer olsun artık. Bulutlardan seni izliyorum sessizce..! Hâlâ güzelsin….. Çok hem de.!

SubaT : 18 Ekim 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi SebebiyaT.NeT

   Yaşamak İçin Bir Sebebin Olsun

uzaklardaki

Yorumlar (10 Yorum)

  Uzaklardaki aşk, ne kadar da anlamli olmus. Basarilar diliyorum SubaT.

  Güzel bir konuya değinmişsin SubaT. Eline sağlık. Uzaklardaki Aşk çok manidar olmuş.:)

  http://Www.SebebiyaT.NeT uzaklardaki aşk, sadece uzak olanlara gelsin.

  Bedenim hiç sevmedi seni, belki bundar dır sana olan aşkımın her daim taze oluşu ruhumla sevdim seni , ölsemde sevmeye devam etmek için.

  Bazen en yakınındaki ne sevgini isbat edemezken , uzaklardakine neyi anlatacaksın ki. Emeğine sağlık Subat yine efsane bir makale olmuş.

  Bir Tabut İçinde Ben,İçimde Sen Eline Emeğine Yüreğine Sağlık Çook Güzel Bir Yazı Olmuş…

  Siteniz hayırlı olsun

  Şubat abim yine en içten duygularini bizlerle paylaşmış.bu güzel mısralar için çok teşekkür ederim yazıların devamını dört gözle bekliyoum abim.

  Abim çok güzel bir yazı yazmışsın.

  Seni_diLedim

  16.10.2019 Son Konuşmamız Olduğunu Bilseydim Oo Telin Kapanmaması İçin Elimden Geleni Yapardım.Şimdi Uzaklardaki aŞk Resmine Bakarak Avunuyorum.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: