Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Var Edilen Sevdalar

Var Edilen Sevdalar neden ölmezler ki? Fark edemediklerimiz o kadar çok ki. Çevremiz hep bu fark edilmeyen şeylerle dolu. Bir çok insan, bir dolu canlı ve bir o kadar da eşyadan bahsedebiliriz. Bizi seven/sevmeyen o kadar çok anlamı olan şeyi belki de gözlerinin içine baka baka göremeyebiliyoruz. Bu belki dikkat eksikliği ya da farkındalık duygusunun gitmesiyle alakalı da olabiliyor.

sevdalar

Bir Yağmur Yağsa da Beraber ıslansak” Diyebileceğin Birisi Olmalı Hayatında..

Bir şarkı çalsa derinden, derinlemesine derde salsa bizi” dersin adeta..

Ah bu sevdalar niye var edilmişler ki?

Niye bu kadar perişan ediyorlar bizleri? Umarsız/pervasız/saçmalarcasına hem de….

Bir gün daha bitiyor bak, yıldızlar gitgide sönercesine duruyor sanki. Bir daha parlamayacak sanıyorsun, her sabah arifesinde.

mobil chat

Var Edilen Sevdalar Yok Olur mu?

Belki olur. Kim bilir? Bu yana esen rüzgar belki bir gün son bulur da bu sevdalar da bize göz kırpar. Rüzgarın dağıttığı bir semaya karışır da küllerimiz birbirine girer belki de. Ben ki, yitik sevdaların adamıyım derdim kendime hep..

Yanmışım sende ve kendimden yana ne varsa içinde eriye eriye hem de. Kitapsızca, imansızca.. Yandığını bile bile yanmaya devam eder mi insan? Yanar elbette, yanmaya yüz tutmuş tarafıyla yanar hem de. Yanmak istercesine yanar adeta.

mobil sohbet

Susuz bir yangın yeri gibi olur, susturamazsın çığlıklarını/sesini/söylediklerini/söyleyemediklerini hem de… Pervasız bir düş olur çıkar yanı başından öteye.

Var edilen bir sevda ya da bir çok sevda.. Kime niyet edilir de yollanır? Acıya merhem mi olsun veya acıyı dindirsin diye mi? Yok be.. Asla bir sevda acı dindirmez. Asla bir sevda acıya merhem olmaz/olamaz. Bir sevdanın en güzel tarafı, yaşanmasıdır..

Yitik bir sevdanın acısı olur, parçaladığı yerler olur. Yıkıntı içerisinde bıraktığı ney varsa, onu bir kez daha yıkarak üzerinden geçer adeta. Silindir gibi ezdiği her şeyi yeni baştan sil yapar. Etrafımızdaki bir çok sevdadan da örnek alacağımız gibi, var edilen sevdalar bize ders vermeye gelmişler gibi. Sanki can alırcasına hem de.. Yok edercesine..!

SubaT : 25 Kasım 2019

Mobil SOHBET ve Mobil CHAT Sitesi

var edilen

 

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat