Mobil Sohbet Siteleri

Yabancı sohbet siteleri

AVRUPA SOHBET

Tekrardan merhaba Sebebiyat.net kullanıcıları bu makalemizde Sohbet sitemize çeşitli yerlerden girişlere dikkat çekeceğiz. Tabiki biliyorsunuz ki yurtdışı ve yurtiçi girişleri yapılmaktadır.

Her ne kadar ülkemizden girişler Sohbet sitemize daha fazla olsa da ülkesine özlem duyan ve kendi yurdundan kişilerle CHAT yapmak isteyen bir çok gurbetçimiz de sohbet sitemize giriş yaparak vatanından, aynı dili konuşan kullanıcılar ile sohbet etmek istemektedir.

Ortak dili konuşmak, akrabalık olmasa bile aynı ülkenin kan bağı ile bağlı olmak aslında hepimizi ortak bir payda da toplamaktadır. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi Sohbet Siteleri giren her kullanıcı gibi yurtdışı girişli bütün kullanıcılarımız da ailemizin bir parçasıdır. Konuşma tarzları, az da olsa yurtdışın da yaşamanın vermiş olduğu dil ve şive farklılıkları ile sohbete neşe katmaktadırlar.

Tabi ki anlamsal olarak Sohbet farklılıklar olsa da önemli olan sohbet Sohbet Siteleri içerisinde birbirimize ılıman ve anlayışlı yaklaşmaktır. Yurtdışından gelen kullanıcılarımız genel olarak sohbet içerisinde daha sıcak kanlı olarak yaklaşmaktadır. Bu durum diğer kullanıcılar tarafından yanlış anlaşılmamaklıdır. Ki zaten yanlış anlaşılacak bir durumun söz konusu olması dahilinde CHAT sitesi yönetimi olarak gerekli aksiyonlar alınacaktır.

Dikkat edilmesi gereken başka bir durum ise her yurtdışı girişi olarak gözüken kullanıcıların hepsinin yurtdışından gelmemesidir. Biliyoruz ki sohbet siteleri girişlerinde proxy girişleri ile ve farklı programlar ile asıl girişiniz gözükmeden yurtdışı girişi olarak gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bu kullanıcılar maalesef ki genel olarak kötü niyetli olarak sunuculara giriş yapmaktadır.

Bu sebepten ötürü asıl yurtdışı girişli kullanıcılar ile kötü niyetli yurtdışı girişli kullanıcıları birbirinden ayırmak gerekmektedir. Sizlerde kendi kan bağınızın olduğu ülkenizdeki kullanıcılar ile sohbet etmek isterseniz, Sohbetde.org sitesinde sizi sevecenlik ile karşılayacak bir çok kullanıcı bulunmaktadır. İçten, samimi,sevecen ve dürüst Mobil Sohbet ortamımıza sizleri de katmak Ve bütün güzellikleri birlikte yaşamak için Kaliteli Sohbet sitemize sizleride bekleriz.

Hiç bir din, dil, ırk ayrımı yapmadan yurtiçi ve yurtdışı sohbetimizi birleştirerek güzel sohbetlere merhaba demek dileği ile.. Saygı ve sevgiyle kalınız..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Ağa Katılın

Sizde ücretsiz olarak SebebiyaT Mobil Sohbet odalarına giriş yapabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tutkulu sohbet, zevkli sohbet

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
%d blogcu bunu beğendi: