Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Chat Sohbet sitesi

Chat Sohbet sitesi

Chat Sitesi,Sohbet Odası,Chat Odası,Mobil Oda,Mobil Odam,Muhabbet, Chat Ortamı

Chat Sohbet sitesi Yer yüzünde insanları gülümseten, düşündüren, olgunun adıdır Sohbet hele birde fikir ve düşüncelerine uygun bir kişi ise karşınızda ki adeta ruhunuz beslenir. Konuştukça kendini bulur insan, ufku genişler mesela.

Yanlızlık duygusundan uzaklaşır, hayata dair ne varsa bakış açısı değişir ve daha güçlü yaklaşır hayatında ki olumsuzluklara. Karşılıklı diyaloglar sayesinde hem öğretmen, hem öğrenci olur insan. sebebiyat.net de Konuştukça öğreten, dinledikçe öğrenen. İnsan konuştukça sever birbirini, sevdikçe yakınlaşır, yakınlaştıkça mutlu olur.

Herşeyden önce konuşabilmeli insan. Ne acıdır ki günümüz de kalabalıklar içinde yanlız kalır olduk, sessiz çığlıklar ile bastırır olduk içimizde ki acıları. Hatta en yakınlarımızın bile bizi anlamadığını düşünür ve bu duruma içerleriz.

Sevgili dostlarımız, insanın halinden yine insan anlar diyoruz ve Sohbet seven, yeni insanlar ile tanışmak isteyen, uzakta olsun ama beni anlayan olsun diyen kullanıcılarımızı sunucumuz üzerinde bir araya getiriyoruz.

Mobil Sohbet Konuları

 

Bir çok insan diyalog sağladığı kişi ile konuşmayı ilerletecek konu bulmakta sıkıntı çekmektedir.  Sitelerinde insanlar genelikle yaş, memleket, meslek vs. gibi klişe sorulardan sonra tıkanarak sessizliğe bürünür.

Tabii hiç tanımadığımız insanlarla ilk kez konuşmanın vermiş olduğu heyecan ve çekingenliğinde önemli ölçüde payı bulunmaktadır bu durumda. Eğer sizlerde değişik konular genel sohbet bulmakta güçlük çekiyorum diyorsanız sizlere bir kaç önerimiz olacak.

Film, müzik, çocukluk anıları, futbol, kültür, doğa, hayvanlar, hayaller gibi konularda ilerletirseniz konuşmayı bu karşı tarafı da rahatlatacak dolayısı ile konuşma daha samimi bir diyaloğa dönüşecektir. Sunucumuz da genel ve özel olarak iki farklı Chat seçeneğiniz bulunmaktadır. Genel ortam da aynı anda 1 den fazla kullanıcı ile yazışa bilirken, kendinize en yakın hissettiğiniz kişi ile de özel pencere açarak bire bir görüşme sağlaya bilirsiniz. Işık Gibi Sevgide En Çok Karanlık Yerde Parlar..

Her bireyin hayatında kör bir noktası illaki bulunmuştur. Siyahın en koyu tonunu görmüştür hüzünlü gecelerde. Yaşadığınız veya yaşayacağınız her türlü hüznü, mutluluğu paylaşmak ister insan. Çünkü paylaştıkça kavuşur karanlıklar ışığa. Uzun bir tünelin ucunda ki ışık gibi mutlu eder paylaşmak bizi.

Değerli dostlarımız, sevmenin ve sevilmenin en güzel örneği olan sunucumuz içerisinde sizinde yeriniz hazır. Unutmayın insan sevmeye başlayınca, yaşamaya da başlar. Hayatınız da yarım kalan her ne varsa birlikte tamamlamak ümidi ile.

Yorumlar (2 Yorum)

    NesLihan

    Hayata dair her türlü sorunun giderileceği nezih bir ortam. Herkese tavsiye ederim. Yüreğinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş (:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat