Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

2022 yaz vaktinin 10 saç trendi

Bu yıl güneşin kavurucu sıcakları cildimizi ısıtırken denizden şekillenen saçlarımız ise plajlarda savruldu. Bu devranın saç trendleride aşikâr oldu. Bu vakit hangi modellerini sık sık göreceğiz. Şimdiden ünlülerinde yapmaya başladığı saç modelleri trend radarımıza oturdu. İşte 2022 yaz evresi için trend olan 10 saç modeli.


1-Belli belgisiz sarılar

2021’de de rövanşta olan ve bu yaz da karşımıza çıktı. Güneşten açılmış üzere görünen sarı saç biçiminin devam etmesi bekleniyor. Haftada bir mor şampuan kullanarak sarılarınızı küllü bir tonda tutabilirsiniz. Ayrıyeten mor şampuanlarla bu saçı elde edebilir veyahut ortalara ışıltı attırabilirsiniz.

2- Örgülü at kuyruğu 

Örgülü at kuyruğu modelleri geri döndü. Kylie Jenner’da da gördüğümüz örgülü at kuyrukları tekrardan moda oldu. Hem üslup hem de şık duran bu modeli istediğin her yerde kullanabilirsiniz. Ayrıyeten bu yaz herkesin kullanacağı kolay modeller ortasında olacak.

3- İki yandan topuz

Bu model iki yandan topuz ya da çift topuz olarak geçiyor. Ünlülerden de onay alan bu saç modeli, yaz sıcağında ensenize dökülen saçları üst çıkartmanın at kuyruğundan daha eğlenceli bir halidir. Renkli tokalarla daha da eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

4-Dışa dönük kıvrık saçlar

Zendaya, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian üzere ünlüler bu 90’ların biçiminin son zamanlardaki en büyük öncüleri. Bu imgeyi elde etmenin en kolay yolu ise düzleştirici yardımı ile saçların uçlarını dışa yanlışsız kıvırmak olacaktır.

5- 70’ler kabartısı

İkonik Tracee Ellis Ross sayesinde eksiksiz yaz partisi görünümü sokaklarda! Nemlendirici bir sprey buklelerinizi gündüzden geceye canlı tutacaktır.

6-Bakır renk

Sydney Sweeney ve Kendall Jenner bile bu kırmızıya dönmek için kendi tonlarını terk ettiler. Bu renk için canlandırıcı bir maske ile saçlarınızın parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

7-Uzun perçemler

Kaküller hiç bu kadar trend olmamıştı. Fönünüzü geniş, yuvarlak bir fırçayla çekmeniz bu perçemleri doğal bir esinti haline getirecektir.

8- Bebek kaküller

Küçük, kısa perçemler bu sene çok moda! Alnınızda küçük bir kıvrım son derece beğenilen görünecektir. Kakülleri sabit tutmak için bir küçük fırça kullanmayı düşünebilirsiniz.

9-Asker tıraşı

Yazın habercisi kısa kesilen saçlar diyebiliriz! Elbette asker tıraşı saç kesiti çok az bakım gerektirir ve kullanımı çok kolaydır lakin güneş yanıklarının önüne geçmek için saç derinize güneş gözetici krem kullanmak kâfi olacaktır.

10- Dolgulu ve hacimli küt

Kütler tekrar doğuyor. Billi Eilish’in favori modeli olan küt kısımlar tekrar gün yüzüne çıkıyor. Bu görünüm rahatlıkla ilgilidir, bu yüzden istediğiniz hacim ve dokuyu sağlamak için ihtiyacınız olan biraz saç spreyi olabilir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat