Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

39 TL’ye Powerbank! Bu fiyata bir daha gelmez!

En düzgün güç bankalarından birini satın alırsanız, taşınabilir aygıtlarınızı dışarıdayken çok daha uzun müddet kullanabilirsiniz. Teknoloji her vakit daha düzgün hale gelir, lakin aygıtın pil ömrü sonlu kalır.

Telefonunuzu, tabletinizi, dizüstü bilgisayarınızı yahut akıllı saatinizi şarj etmek istiyorsanız, ne kadar kapasiteye gereksiniminiz olduğunu, ne kadar harcamak istediğinizi ve güç bankasının ne kadar ince yahut taşınabilir olması gerektiğini düşünmeniz gerekir.

Telefonunuzu sırf ortada bir şarj etmeyi planlıyorsanız, yüksek kapasiteli bir güç bankasına gereksiniminiz olmayacak, lakin dizüstü bilgisayarınızı yahut Nintendo Switch’i şarj etmek istiyorsanız, daha üst seviye bir şeye gereksiniminiz olacak.

Günümüzdeki taşınabilir şarj aygıtları, hafif, ince, yüksek kapasiteli ve hatta kablosuz olarak şarj olan yahut güneş gücü kullananlar üzere birçok çeşide sahip.

Sayfamızın alt kısmındaki listemizde yer alan powerbank modelleri, aygıtınızın pil ömrünü artırmaya yardımcı olur. Üstelik bunlar en ucuz powerbank modelleri. O denli ki fiyatı 39,99 TL olan taşınabilir şarj cihazı dahi mevcut.

Pineng PN-922

Fiyat: 39,99 TL

Kapasite:
2500 mAh

Çıkış Adedi:
1 adet

Ağırlık:
66 g

El Feneri Özelliği:
Yok

Doluluk Göstergesi:
Var

Hızlı Şarj Çıkışı:
Yok

Hızlı Şarj Girişi:
Yok

1. Çıkış İrtibat Tipi:
Standart USB (Type-A)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat