Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Apple, uygulama mağazası App Store’u reklamlarla doldurmaya hazırlanıyor

Kulislere sızan yeni bir dedikoduya nazaran Apple, App Store’un Bugün sekmesinde ve uygulama sayfalarında reklam göstermeye hazırlanıyor. Bu iki yeni reklam yerleşimi, App Store’da zati arama sekmesinde ve arama sonuçlarında görebileceğiniz reklamları kapsayacak halde genişletilecek.

Bugün sekmesindeki reklamlar, o sekmedeki öbür içerikler tarafından kullanılan büyük kart biçiminde görünecek, fakat uygulama isminin altında içinde “Reklam” sözü bulunan küçük mavi bir kutu bulunacak. Reklamlar tek tek uygulama sayfalarında, baktığınız sayfayla ilgili uygulamaları öneren “Beğenebilirsiniz” başlığının altında görünecek. App Store aramasında olduğu üzere, uygulama sayfalarındaki reklamlar, ayırt edilebilmesi için mavi renkle vurgulanacak. Reklamlar altında gösterildikleri uygulamayla alakalı olacak.

Apple birinci olarak 2016 yılında App Store arama sonuçlarında reklam göstermeye başladı ve Eylül ayında Şahsileştirilmiş Reklamları aktifleştirmek için kullanıcılardan müsaade istemeye başladı. Yeni reklam noktaları, Apple’ın App Store’dan para kazanmanın yeni yollarını araştırdığını gösteriyor. Ne yazık ki bu, kullanıcılar için hudut bozucu mavi kutularla daha fazla yerde karşılaşmak manasına geliyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat