Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Araç içi süratli şarj aygıtı fiyatı 16,99 TL’ye düştü! – Tükenmeden yetişin!

İyi bir USB araç şarj aygıtı, telefonunuzu ve öteki aygıtlarınızı otomobilinizdeki irtibat noktasından daha süratli şarj edebilir.

Birçok modeli inceledikten sonra, en uygun fiyata sahip en düzgün araç içi şarj cihazlarını sizler için listeledik.

Çoğu araç içi süratli şarj aygıtı ile USB-C ilişki noktasında telefonları, tabletleri ve dizüstü bilgisayarları süratli şarj edebilir ve tıpkı anda USB-A irtibat noktasında ikinci bir telefonu şarj edebilirsiniz. Öbür hiçbir şarj aygıtı daha düzgün bir fiyata bu kadar güç sunmaz. (En azından biz araştırdık ve göremedik)

Dilerseniz artık de en uygun fiyatlı, araç içi süratli şarj cihazlarının yer aldığı listeyi sayfamızın alt kısmından daima birlikte inceleyelim. O denli ki; içlerinde fiyatı 16,99 TL olan model dahi var!

Ally 26815

Fiyat: 16,99 TL

Bağlantı Tipi:
Kablolu

Cihaz Tipi:
Araç

Giriş Arayüzü:
Çakmaklık

Çıkış Arayüzü:
USB Type-A

Hızlı Şarj:
Var

Çıkış Sayısı:
2 adet

Güç Gösterge Işığı:
Yok

Powerway X-633

Fiyat: 22,90 TL

Bağlantı Tipi:
Kablolu

Cihaz Tipi:
Araç

Giriş Arayüzü:
Çakmaklık

Çıkış Arayüzü:
USB Type-A

Hızlı Şarj:
Var

Şarj Teknolojisi:
Qualcomm QC 2.0

Çıkış Sayısı:
2 adet

1. Çıkış Gücü:
12 W

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat