Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

DeTaY ve Halleri

Irc sebebiyat.net ailesi bu yazımızda sizlere DeTaY ile ilgili bilgiler vermeyi düşündük. Kanalin en luzumsuz, en sıradışı, en agresif kullanıcısı  DeTaY  ve alışkanlıklarını resimlerle sizlere anlatmaya çalışacağız. Umarım  sizlerde  keyif alarak okursunuz. Bildiğiniz  üzere  DeTaY sosyal bir icicidir. Boş  zamanlarını  genelde sivi tuketimi yaparak geçirir. Bizde bundan esinlenip hallerini bir bir fotoğrafladık.  Ve sizin takdirinize  bıraktık.

Kanala user geldiginde DeTaY;

Hafta sonu olunca DeTaY;

Kanalda tablanan DeTaY;

Kanal girişlerinde DeTaY ;

Yine mi yoksun diyince DeTaY;

Herşey 4×4 iken DeTaY

Sabah olunca DeTaY;

Elimden geldiğince sizlere DeTaY ve hallerini özetlemeye çalıştım umarim begenirsiniz.

Www.sebebiyat.net
Www.sohbetde.org
Www.mircozel.com

Tüm kullanıcılarına keyifli hoş sohbetler diler….

Yorumlar (16 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat