Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Erdal Sağlam:  Kriz en fazla 1-2 ay ertelendi!

Gazeteci Erdal Sağlam, Ankara kulislerini anlatmaya devam ediyor. Sağlam bu kısımda artan döviz rezervini, iktisat siyasetleri nedeniyle iktidar içindeki çıkan uyuşmazlıkları ve faiz tartışmalarını anlattı. Hükümetin günü kurtarmaya çalıştığının altını çizen Sağlam, yılbaşından sonra kredi musluklarının açılacağının konuşulduğunu söyledi. Rusya’da gelen paranın krizi en fazla 1-2 ay erteleyeceğini tabir ettikten sonra bilhassa DÜZGÜN Parti’den gelen TÜİK tenkitlerini gündeme taşıdı

İyi seyirler…

#ekonomi #rezerv #dolar #faiz

00:00 Merhaba

01:05 İktidar içinden tenkitler geliyor

05:01 Rusya’dan gelen para & rezervler

10:20 15 milyar dolar yetecek mi?

12:55 Dolar/TL neden düşmedi?

14:50 TÜİK eleştirileri

16:00 Piyasalarda sakinlik

Mesele Ekonomi’ye dayanak olmak için:

https://www.youtube.com/MeseleEkonomi…

KKM ve REZERV tartışmaları şiddetlendi! & Dolar arayışı devam ediyor

Şenol Babuşçu: Bankalar, ‘tüketici’ için bin dereden su getiriyor

Moodys’den gece yarısı sürprizi

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat