Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Erdal Sağlam:  Yeni Reza Zarrab’lar aranıyor

Gazeteci Erdal Sağlam, iktisatta en çok merak edilenleri anlatmaya devam ediyor. Döviz rezervlerinin iki haftadır nasıl artığını, bankacılık bölümüne yapılan baskıyı ve Kavcıoğlu-iş dünyası tansiyonunu anlattı. İktidar yeni “Reza Zarrab’lar mı arıyor?” sorusunu gündeme getiren Sağlam, bunun getireceği riskleri sıraladı. TCMB Lideri Kavcıoğlu’nun Erdoğan’dan fırça yediğinin kesin olduğunu ve bu yüzden kelamlarını düzelttiğini belirtti.

İyi seyirler…

#rezerv #döviz #ekonomi

00:00 Merhaba

00:55 Dövizde tehlikeli oyun

03:20 Yeni İstek Zarrablar

10:20 İktidardan bankalara baskı

13:55 Kavcıoğlu’nun fırça yediği kesin

Mesele Ekonomi’ye takviye olmak için:

https://www.youtube.com/MeseleEkonomi…

FÖŞ yakındı:  Şahap Kavcıoğlu Hem Özel Dalı Yaktı, Hem AKP’yi!

TL’na Putin desteği

Rusya Hükümeti, Türkiye ile ekonomik mutabakat zaptı imzalanmasını onayladı

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat